Дорожники перетворюються в прибиральників сміття

14 июля 2014 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №28(954)

Кажуть, що чисто не там де прибирають, а там де не накидають. Ось тільки но ми сфотографували зупинку, на якій гори сміття, як цю проблему Було порушено на районному рівні. Зокрема директор Климентівської ДЕД Володимир ВИНОКУР звернувся до керівництва району:

- Я вже не прошу допомоги, я її вимагаю. Кожного дня на зупинках лежать мішки сміття. Це ж не німці з китайцями його там накидають. Невже правоохоронці не можуть прослідкувати і покарати того, хто це робить. Ми платимо податки, з яких міліція отримує зарплату, а роботи їхньої не видно. Ще й кажуть: «А ви сфотографуйте їх». Хіба ж це моя робота? Я вже не дорожник, а утилізатор сміття. Яке звернення треба написати і як подіяти на населення, щоб люди цього не робили?

Очільник району Сергій Гавриленко пообіцяв, що напише лист-звернення правоохоронмям. Також Сергій Анатолійович зазначив, що в Охтирському районі приділяється неналежна увага в’їзним дорожнім знакам. Зокрема запропонував, щоб крім надпису «Сумщина – область партизанської слави» зробити знак, де б згадувалось що, Охтирщина нафтогазовидобувний регіон. На це Володимир Винокур відреагував так: «За Ваші гроші ми хоч мраморний знак поставимо!».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: