Відсвяткували 275-річчя явлення чудотворної ікони Охтирської Божої Матері + видео

16 июля 2014 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №29(955)

15 липня біля Покровського Собору – яблуку ніде впасти. Цього дня всі віруючі прийшли поклонитися Охтирській Чудотворній іконі Божої Матері. Цього року ювілей з дня її явлення – 275 років.

На святкове богослужіння зійшлись прочани не тільки з Охтирки, а й з прилеглих районів. Багато маленьких діток, хворих, немічних дідусів і бабусь віддавали шану святині. Кожен молився про своє і просив Матір Божу про щось особисте. Однак, мабуть, кожен молився за життя і здоров’я тих, хто зараз перебуває у зоні бойових дій. То тут то там у юрбі можна було почути розмови і хвилювання за українських солдат, що захищають Вітчизну.

Вразила одна жіночка, яка вийшла з храму вся в сльозах. Знайома запитала її,чого та плаче, а вона відповіла, що хотіла замовити молебень за здоров’я когось із рідних, хто зараз виконує військовий обов’язок, і хотіла заплатити, а їй сказали що для військових обряд проведуть безкоштовно. Це розчулило жінку до сліз.

Після святкового богослужіння хресна хода зі священнослужителів на чолі з архієпископом Сумським та Охтирським Євлогієм та сотнями віруючих пройшлись до каплички, що на Спортивній площі. Нехай Божа Матір і надалі оберігає наше місто і країну.

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: