Наслідки буревію з градом

17 июля 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №29(955)

На свято Петра і Павла (12 липня) люди здавна прогнозували погоду та урожай. Наприклад, існують такі прикмети: якщо на Петра один дощ – врожай непоганий, два – добрий, а три – багатий. Як іде на Петра дощ, то буде гнити картопля. Якщо на Петрів день піде дощ, то сінокіс буде мокрий. Судячи з цьогорічного свята, то урожай повинен бути максимальний, та тільки зібрати його вдасться лише тим, у кого його не зачепив град.

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

ДІРЯВІ ДАХИ

Шифер на деяких будівлях позривало. У декого попробивало дірки на покрівлі. На буд.Леніна,17 теж пошкоджено дах. Через забитий водостік затопило дев’ятий поверх.

ДЕРЕВА ПОВАЛЕНІ

За інформацією КП «Благоустрій» близько 12 дерев було звалено або пошкоджено буревієм. Наслідки ліквідовувалися комунальниками оперативно.

ЗНЕСТРУМЛЕНІ

Вітром та падаючими гілками було обірвано 150 м ліній електропередач, знеструмлено близько 20 вулиць. За словами директора філії Охтирського РЕМ Олексія Кісіля, 7 бригад і 9 механізмів працювали над усуненням наслідків стихії. Практично все приведено до ладу.

ЗАТОПЛЕНІ

Вул.Полтавська через непрацюючу ливневу каналізацію навіть після невеликого дощу стає непрохідною. А після зливи взагалі перетворюється на Венецію. Ось і після дощів 12-13 липня комунальникам довелось відкачувати воду. Крім того, багато підвалів, гаражів опинились у зоні затоплення. Навіть ті місця, яким раніше не загрожувало підтоплення, цього разу стихія не обійшла.

ГРАД, ЯК ГОЛУБ’ЯЧЕ ЯЙЦЕ

Спочатку град сипонув невеличкий. Тільки й чути було, як по даху торохкотить. Падаючи на землю – одразу танув. А потім градини ставали все більші і більші. Розміром з голуб’яче яйце.

УРОЖАЙ ВВЕСЬ ВИБИЛО

Яблука пооббивало, помідори поламало, вся городина полягла. Квіти поцюкало, горщики порозбивало. Ось такий от урожай – 2014.

Як повідомляє офіційний сайт Охтирської міської ради, голова міста І. Ю. Алєксєєв зауважив, що необхідно розробити порядок взаємодії всіх міських служб на випадок подібних ситуацій та скоротити час реагування, що в свою чергу дасть можливість швидше та ефективніше надати допомогу мешканцям міста. Щодо ситуації на вул. Полтавській, де в зону підтоплення після ливневих дощів потрапили будівлі і споруди громадян, то необхідно прийняти інженерне рішення і вирішити проблему підтоплення.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: