Місця для продажу кавунів визначені

18 июля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №29(955)

Позачергове засідання виконавчого комітету викликане необхідністю якнайшвидшого упорядкування і організації здійснення торгівлі баштанними культурами, овочами, фруктами, ягодами, безалкогольними напоями та морозивом в літній період на території міста. Члени виконавчого комітету уважно розглянули матеріали, підготовлені управлінням економіки та інвестиційної діяльності міської ради спільно з відділом архітектури та містобудування, внесли ряд зауважень, поправок, пропозицій.

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

Рішенням передбачено затвердження процедури отримання підприємцями, які бажають здійснювати продаж сезонної сільськогосподарської продукції на території міста, відповідного дозволу після укладення договорів на визначені в місті місця та на санітарне утримання прилеглої території. Всього визначено 56 місць, куди включено, як традиційно звичні для охтирчан території, так і нові для того, аби задовольнити потреби охтирчан у придбанні продукції недалеко від місця проживання.

Затверджено Положення про комісію з визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати підприємницьку діяльність шляхом використання об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі з продажу баштанних культур, овочів, фруктів, ягід, безалкогольних напоїв та морозива, члени якої будуть опрацьовувати заяви підприємців та надавати їм дозвіл на використання конкретно визначеного місця для торгівлі. Передбачається, що перевагу можуть отримати ті підприємці, які при рівних умовах здійснення торгівельної діяльності нададуть більші сприятливі соціальні пропозиції соціально незахищеним верствам населення міста.

Рішення прийнято, справа за малим – забезпечити його належне виконання для того, аби стихійну торгівлю вивести з тіні та забезпечити своєчасні надходження коштів до міського бюджету.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: