Як ви збираєтесь утеплювати своє житло?

24 июля 2014 | МИ ЗАПИТАЛИ | 1 комментарий | №30(956)

Кичко ВікторВіктор Кичко, пенсіонер:

- Утепляли будинок пінопластом – обшивали зовні. Використовували технологію «мокрий» фасад. Поверх цегли стіну зашивали плитами пінопласту, потім на арміруючий шар закріпили сітку. Для декору використовували штукатурку, попередньо прогрунтувавши поверхню.

Багато тепла виходило через горище, тому коли робили ремонт – знизили стелю, бо вона була висотою 3,30 м. Щоб максимально підвищити ефективність, переробили опалення та замінили газовий котел на дров’яний. Це допомогло, у будинку стало тепліше взимку, а влітку прохолодно, бо немає проблем із термоізоляцією та вентиляцією.

Тіщенко ВікторВіктор Тіщенко, будівельник:

? Дачу я збудував недавно, і проект будинку розробляв такий, щоб затрати на опалення були мінімальні за рахунок утеплення стін, підлоги, горища та правильної системи опалення в будинку.

Для утеплення обрав скловату, оскільки вона застосовується в будівництві надзвичайно широко, є універсальним утеплювачем. Її використовують для утеплення скатних дахів, горищних приміщень, міжповерхових перекриттів, зовнішніх і внутрішніх стін. Тобто, застосовуючи скловатні матеріали, можна повністю утеплити будинок.

Михайличенко ОлегОлег Михайличенко, викладач:

- Побудувалися недавно, тому ще в проекті акцент робили на утепленні. Між блоками в стінах клали пінополістирол. Важливий плюс зовнішнього утеплення стін для невеликих будинків – економія внутрішнього житлового простору. Клали пінополістирол на підлозі під стяжкою, аби було тепло в ноги, що особливо важливо взимку. Тепловтрата через стелю приблизно 10%, тому утеплювали на другому поверсі, проклали 20 см скловати (кам’яної). Перевагу віддали екологічно чистим і безпечним матеріалам. При пожежі тепле повітря і вогонь підіймаються вгору, тому сировина повинна бути не горючою та не виділяти задушливий дим.

 Комментарии (1)

 

  1. Светлана Васильевна пишет:

    Хотим в многоэтажном доме поставить тепловой счетчик, чтобы меньше платить за ТЭЦ. Вот только бы еще уметь правильно посчитать экономию, которая должна получиться. По рассказам тех, кто уже установил такой счетчик, это выгодно. Но перед тем как его поставить нужно утеплить трубы в подвалах, в подъездах, под крышей. А это такие сумашедшие деньги + работа стоит немало. Опять все на плечи жильцов многоэтажки, а ЖЭК как всегда в стороне

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: