Добровольців запрошують у загони самооборони

25 июля 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №30(956)

фурсаЧерез загострення ситуації на кордоні і сході країни застосовуються заходи щодо охорони стратегічних об’єктів.

На виконання рішення Президента України та Генерального Штабу Збройних Сил України на базі Охтирсько-Великописарівського об’єднаного військового комісаріату будуть сформовані загони самооборони.

Планується створити 2 таких формування на території Великописарівського і 3 – Охтирського районів. Підпорядковуватимуться загони військовому комісару і залучатимуться до виконання завдань по територіальній обороні у межах своїх адміністративнотериторіальних одиниць.

До кінця липня буде розроблено алгоритм проведення навчань та розподілено особовий склад по стратегічно важливих об’єктах. Члени загонів матимуть білі нарукавні пов’язки з надписом синім кольором ЗГО (загін громадської охорони). У разі відкритої агресії проти України, тобто після оголошення в країні військового стану загони самооборони стають військовослужбовцями забезпечуватимуться автоматичною стрілецькою зброєю і гранатометами. У мирний час зброя видаватись не буде. Зараз триває робота по комплектуванню загонів по сільських радах та у місті. Всі небайдужі та розумово придатні (які відповідають за свої дії) чоловіки для запису в лави самооборони у добровільному порядку можуть звернутись у військовий комісаріат за адресою: м.Охтирка, вул. Гафановича,12. При собі мати військовий квиток. Однак за словами заступника військового комісара Сергія ФУРСИ добровольцями в загін самооборони можуть піти навіть ті, хто не проходив строкову службу в армії. Щоб попередити потрапляння до лав самооборони людей з психічними розладами перевіряються дані та проводяться індивідуальні бесіди. Набір триватиме до 27 липня.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: