Зустрічі випускників

25 июля 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №30(956)

Знов нагадало літнє небо,

Щасливу пору, ті шкільні роки,

Коли дзвінок мелодію веселу

Закарбував у серці навіки.

Кожного літа відбуваються зустрічі випускників. І цей рік не став винятком. Кафе «Дворик» радо зустрічає всіх, хто бажає поспілкуватись з однокласниками в комфортній обстановці.

ЮНІ, АЛЕ ДРУЖНІ

Часом однокласники згадують один про одного лише через багато років після випускного, деякі влаштовують зустрічі кожного року, а от відмічати річницю після дев?ятого класу прийнято не у всіх. Тому цей клас можна назвати унікальним. Провчившись у шостій школі з першого по дев?ятий клас, школярі розійшлись по різних школах міста. Однак саме цей клас для них найрідніший, бо разом вони почали вчитись писати й малювати, читати й рахувати. Тому через 5 років після закінчення дев?ятого класу вони зустрілись, щоб поділитись своїми досягненнями. Хтось іще навчається, хтось уже отримав диплом. Класний керівник Віра Іванівна Калюжна, говорить, що в цьому класі навчались артистичні і врівноважені діти, які любили, поставивши собі мету, її досягати.

Випуск 2009 року школа №6

ВЕСЕЛІ Й КМІТЛИВІ

Минуло 15 років, як пролунав останній дзвоник для випускників третьої школи. У кожного по своєму склалась доля. Однак цього вечора вони забули, хто яку посаду займає і перетворились на тих же веселих і гомінливих школярів. Класний керівник Ірина Іванівна Бублик, говорить, що клас був дуже метушливий, але дружній: «Натворять щось, бувало, покричу на них, але перед директором захищаю. Жалко, бо свої». Коли запитала, які історії їм запам?ятались із шкільного життя, то одразу ж назвали випускний. У класі було три хлопці, які постійно бешкетували і найчастіше бували у директора на килимі. Та до випускного саме вони склали пісню – своєрідне вибачення за свої пустощі і заспівали її для всіх. Це було дуже зворушливо.

Випуск 1999 року школа №3

30 РОКІВ ПРОМАЙНУЛО

Кожні 5 років ці випускники 11-ї школи проводять зустрічі. В 2014 році виповнилося 30 років, як вони покинули стіни рідної школи. В їхньому класі навчалось аж 39 учнів: 20 хлопців і 19 дівчат. І хоча на 30-літній ювілей зібрались не всі, проте це не завадило провести зустріч на належному рівні. Дехто не бачив один одного кілька років, хтось зустрічається щодня, бо більшість з них живуть в Охтирці. Але не зважаючи ні на що, тем для розмов у однокласників було достатньо.

Випуск 1984 року школа №11

ЗУСТРІЧ ЧЕРЕЗ 40 РОКІВ

Через 40 років після випуску зустрілися учні Охтирської школи №8. Організувала незабутній вечір спогадів у кафе «Тет-а-тет» колишня однокласниця Олександра Міщенко. Були запрошені також класний керівник Ізабелла Миколаївна Хоменко, улюблені вчителі Вадим Абрамович Беленецький та Валерій Борисович Ойхман.

Випуск 1974 року школа №8

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: