Яка молодь – таке наше майбутнє

26 июля 2014 | ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ | Нет комментариев | №30(956)

Молодь – наше сьогодення та майбутнє, адже саме вона буде жити та працювати, розбудовувати державність і громадянське суспільство України. Важливо, що вже сьогодні формується актив юнаків і дівчат, готових розробляти й реалізовувати нові соціальні, творчі проекти, займатися громадською діяльністю.

чих і спортивних змагань доводять, що найближчим часом зможуть представити авангард науки, культури, спорту, втілювати в практику передові ідеї й технології, досягати нових, уже більш значних перемог. Що потрібно, щоб досягти успіху? Відповідь проста – бути активним, цілеспрямованим, займатися улюбленою справою.

ЗаратуйкоВипускник Охтирської гімназії Руслан ЗАРАТУЙКО цього року успішно склав ЗНО та готується до вступу в ВНЗ, а доки роздумує про майбутнє.Ось, що він розповідає:

– Навчатися подобалося, адже мені завжди хотілося відкривати щось нове, цікаве, незвідане, а світ науки саме такий. У гімназії було багато можливостей, щоб знайти собі заняття до душі. Я посилено вивчавукраїнську та німецьку мову. Хочу отримати гарну освіту, тому вступаю до КНУ ім. Тараса Шевченка на факультет міжнародної економіки. У вільний від навчання час я грав за ФК «Нафтовик-97», кілька разів ми змагалися на Чемпіонаті області, де посідали ІІ та ІІІ місце, та на Чемпіонаті України. Мені подобається футбол, адже там потрібно не лише швидко бігати, а й розробляти стратегію, щоб саме твоя передача допомогла команді та м’яч влучив до воріт. Люблю читати. Захоплююся класикою, бо саме у «вічних творах» можна відкрити істини життя, знайти мораль, розкрити раціональне зерно. Гортаючи сторінки творів Гете, Данте, Толстого, торкаєшся до вічного, бо тільки там можна знайти відповіді на одвічні запитання людства. А доки молодша сестричка ходить в початкову школу, не лінуюся і їй іноді щось почитати.

За високі навчальні досягнення Руслан отримував премію міського голову. ЗНО – випробування й лотерея, де перевіряють не лише знання, а й психологічну готовність. Важливо налаштуватися на іспит, не відволікатися, зосередитися на результаті, адже часто трапляється, що абітурієнт просто не встигає перенести відповіді з тестового зошита на бланк. Хочеться побажати всім, хто чекає результатів вступної компанії, знайти себе в списках на зарахування до омріяного ВНЗ.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: