Третя хвиля мобілізації почалась

31 июля 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №31(957)

З метою підтримання обороноздатності держави та завершення проведення антитерористичної операції виникла необхідність проведення третьої черги часткової мобілізації. Чим це обумовлено роз’яснює заступник військового комісара Охтирсько-Великописарівського військкомату Сергій ФУРСА:

Сергій ФУРСАНа це є ціла низка чинників, зокрема необхідність посилення створених угрупувань військ (сил) та підвищення готовності держави, особливо її національної економіки, до відбиття збройної агресії з боку Російської Федерації.

За результатами проведення третьої черги часткової мобілізації буде нарощено бойовий і чисельний склад угрупувань військ, особливо в зоні проведення антитерористичної операції, створено системи поповнення некомплекту і втрат в особовому складі, посилено державний кордон та нарощено сили і засоби територіальної оборони, посилено прикриття об’єктів транспортної інфраструктури та її відновлення.

Під час третьої черги часткової мобілізації буде приведено у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення для забезпечення потреб охорони.

Протягом 45 днів Міністерство оборони, Національна гвардіяУкраїни, прикордонники зможуть доукомплектувати ті частини, які сьогодні необхідні для того, щоб витіснити з України російських окупантів. Цей термін не стосується строку перебування на військовій службі призваних під час мобілізації, а стосується лише механізму призову на військову службу.

Однією з цілей третьої черги мобілізації є ротація підрозділів у зоні проведення антитерористичної операції. Але така ротація буде проводитись тільки у складі підрозділів і після їх відповідної підготовки. Призову підлягають військовозобов’язані громадяни, які на підставі висновку військово-лікарської комісії придатні до військової служби.

Призвані під час мобілізації отримуватимуть грошове забезпечення в повному обсязі, з урахуванням усіх надбавок та премій на рівні військовослужбовців контрактної служби (відповідно до посад та військових звань).

Що стосується охтирчан, то призвані під час мобілізації проходитимуть службу в Сумському батальйоні територіальної оборони та військовій частині А0563.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: