Взяли на роботу живих. Повернули мертвих

13 августа 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №33(959)

Трагічний випадок на виробництві, що стався на буровій НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАО «Укрнафта» і забрав життя трьох робітників, ще у пам’яті багатьох охтирчан. Люди цікавляться, чи є вже результати розслідування нещасного випадку і хто понесе відповідальність. А люди кажуть, що НГВУ не хоче платити компенсацію сім`ям.

І.ДоценкоЦе запитання ми задали начальнику Охтирського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сумській області ІГОРЮ ДОЦЕНКУ:

Протягом 2014 року на території відділення сталося 4 нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом. Один з них стався на ПАТ «Охтирський пивоварний завод» з апаратником процесу бродіння, яка отримала хімічний опік очей внаслідок необережного поводження з кислотою.

На підприємстві НГВУ «Охтирканафтогаз» стався груповий нещасний випадок з смертельним наслідком, загинуло 3 чоловіка. Розслідування нещасного випадку ще не завершено, встановленням причини нещасного випадку займаються спеціалісти експертно-технічного центру.

Тобто рідні загиблих ніяких компенсаційних коштів ще не отримували. Страховим експертом фонду проводиться робота з попередження нещасних випадків. Протягом 2014 року проведено 48 перевірок стану охорони праці на підприємствах та організаціях, виявлено 180 порушень законодавства з охорони праці, направлено 44 подання щодо виявлених порушень та встановлені терміни усунення недоліків.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: