Ох і набридли нам базікали

14 августа 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | 6 коммент. | №33(959)

Є такі люди, існування яких у суспільстві приносить неабиякі незручності оточуючим. От вбив собі чоловік в голову, що він найбільший в місті правдоборець і має право втручатися в приватне життя інших, вправляти мізки керівництву, і, що особливо прикро, керувати редакційною політикою «Роксолани». Громадянин В. С. Рибальченко, коли «влітає» з криками в редакцію, створює неможливу атмосферу для нашої професійної діяльності. Коли вмовляннями, коли погрозами, що викличемо міліцію вдавалося випровадити його з приміщення. Досить часто займав телефонну лінію по годині-дві і ніхто не міг додзвонитися по ділу. Ми чули і погрози, і наміри розправитися з нами, і образи…

А нещодавно ця людина ще й поскаржилася на гарячу урядову лінію, що з ним по телефону у редакції газети «Роксолана» говорили у грубій формі та погрожували відправити до психіатричної лікарні. Ну що б ви сказали?! Звернення «пішло» по інстанції, дійшло до нас з проханням надати інформацію про ситуацію. Ми вирішили опублікувати нашу відповідь, адже не тільки ми, але й багато інших охтирчан скаржаться на його неадекватні дії.

Громадянин Рибальченко В.С. систематично протягом кількох років поспіль тероризує колектив редакції газети «Роксолана-Максі», ображає співробітників, приходить з криком, що чути й на вулиці, вимагає якихось незрозумілих дій з боку журналістів, завжди має неохайний вигляд бомжа, від якого смердить, траплялося, що заходив і в обмочених штанях. На зауваження не реагує, декілька разів погрожував принести ємкість з бензином і підпалити себе прямо в редакції. Одного разу довелося викликати міліцію, але він швидко ретирувався.

25 липня він знову приходив у редакцію і дуже сильно волав, погрожував народним депутатом О.Ляшком, якого називає своїм «синком», розправою Майдану, бо він чомусь вважає себе носієм майданівських ідей, обіцяв закидати скаргами в усі інстанції – Генеральну прокуратуру, Адміністрацію Президента і на гарячу урядову лінію в тому числі. Тож не буде дивно, що листи з проханням надати інформацію щодо дій видавця газети Л.П.Легеньковської надійдуть і звідти.

Подібну поведінку психіатри називають «кверулянством», коли людина пише в усі інстанції з приводу і без.

Ми усвідомлюємо, що згідно із Законом України «Про психіатричну допомогу» громадянин захищений ст.3 «Презумпція психічного здоров’я». Однак виходить, що ні журналісти, ні інші посадові особи, ні урядова гаряча лінія тощо не захищені від неадекватних осіб подібного типу. Переконані, що такі люди є практично у кожному місті і вони являються найактивнішими особами, які скаржаться на всіх і кожного в усі інстанції. Громадянин Рибальченко В.С. відбирає робочий час в урядовому кол-центрі, далі – у спеціалістів обладміністрації, далі по ланцюжку – в юридичному відділі міськради, і насамкінець – у редакції. Ми не розуміємо, чому на подібні невнятні звернення витрачаються наші кошти, як платників податків. Можливо, потрібно вжити якихось заходів, аби неадекватні люди не піддавали своїми негативними емоціями і хамськими діями нормальних людей.

Просимо міську раду донести суть нашої відповіді по інстанції. Пропонуємо створити список подібних громадян, аби не витрачати зайвий час на непотрібну паперовотворчість і псування нервів.

Редакційна колегія

 Комментарии (6)

 

 1. Роман пишет:

  людина просто хвора, поговорювали що працюючи дільничним на рідну матір склав протокол за самогоноваріння )))

 2. Валерий пишет:

  Рыбальченко это бывший участковый микрораена Дачный он и тогда не дружил с головой, а вот irjgm пишет что он на выборах мера набрал больше голосов чем Демченко, так он не прав то был бывший нач. штаба АЭ Петр Рекало, ТАК ЧТО НАШИХ ЛЮДЕЙ НАДО ЗНАТЬ В ЛИЦО И ПИСАТЬ КОМЕНТАРИИ ЕСЛИ ЗНАЕШЬ ТОЧНО.

 3. медик пишет:

  с этим “гражданином” страшно даже просто пересечься в городе , ни с того ни с сего бежит орет , на меня напал около детского отделения , пригрозила мужем , а то уже чуть ли ни в драться ко мне полез , у человека явно нарушена психика

 4. Ника пишет:

  Наконец-то, долго же вы терпели!

 5. irjgm пишет:

  на минулих виборах на мера він набрав більше голосів ніж Демченко

 6. 1111 пишет:

  Рыбкин звезда Ахтырки

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: