Жовто-блакитна переправа

15 августа 2014 | ПОДІЇ | 1 комментарий | №33(959)

Останнім часом Україну охопила хвиля патріотизму і приємно, що саме молоде покоління активно долучається до таких акцій. Свої патріотичні переконання продемонстрували охтирські активісти. Цими вихідними група юнаків та дівчат пофарбували міст через р. Ворсклу, що поблизу с. Доброславівка. За фінансовою допомогою звернулися до профкому НГВУ «Охтирканафтогаз», де закупили фарбу, щітки та розчинник. За мету активісти ставили ідею об’єднання молоді, але акція виявилася не такою масовою, як планувалося. Дехто, проїжджаючи мимо, долучався до фарбування, кидав гроші в скриньку, або підбадьорював вигуками «Слава Україні».

Тепер люди, прямуючи на пляж або просто проїжджаючи повз, спостерігають не сірі перила, на котрих давно полущилась фарба, а кольори національного прапора.

Наталія Залавська - одна з учасниць акції

 

 



Комментарии (1)

 

  1. IREN пишет:

    При въезде в Ахтырку со стороны Сум, остановку (“Ракушку”) тоже покрасили в цвета национального флага. Вот только мусор как валялся там, так и валяется. Тоже наверное наша национальная особенность. Далеко нам все-таки до Европы, ох далеко…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: