Стало известно, что…

21 августа 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №34(960)

События недели…ВІДБУДУТЬСЯ У СЕРПНІ СВЯТА

Кабмін оприлюднив програму святкування Дня Незалежності. Так, у Києві та Одесі пройде парад військ. В обласних і районних центрах та інших населених пунктах влаштують збори, віче й інші відповідні урочистості. Також запланований святковий салют і феєрверки.

В Охтирці, не дивлячись на рекомендації місцевої громадської організації ВО «Майдан» утриматися від будь-яких святкувань, урочистості з нагоди Дня державного прапора і Дня Незалежності все-таки відбудуться. Відповідне рішення було прийняте 14 серпня виконкомом міської ради. Програму святкування запропонувала начальник відділу культури і туризму Любов Бабарикіна. Вона запевнила, що заходи планується організувати в національно-патріотичному дусі, але, за рекомендаціями громадськості, – без салюту і феєрверку. Замість цього в небо піднімуться повітряні кульки з синьо-жовтими прапорами.

…АМК ПРОТИ НАФТОТРЕЙДЕРІВ

Вартість бензину та солярки сьогодні шокує водіїв. Щоб заправитися 10 літрами А-95, треба викласти 150-160 гривень! Трейдери підвищення ціни пального обґрунтовують зростанням курсу долара з початку року на більш як 50%. Але Антимонопольний комітет офіційно заявив, що водії переплачують за бензин, бо оператори ринку завищують ціни на світлі нафтопродукті через мережу АЗС в середньому на гривню за літр. Відомство застерегло заправки від підвищення цін у серпні та рекомендувало знизити їх до економічного обґрунтованого рівня. Попри таку заяву оператори ринку пального користуються сезонним піком попиту на нафтопродукті у зв’язку зі збором урожаю, а також з воєнними діями на власну користь.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: