НОВИНИ

22 августа 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев | №34(960)

ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬ 9 МАРШРУТОК

Часто в маршрутці чуємо питання, чи є пільгове місце. У зв’язку з цим надаємо роз’яснення, що пільгові перевезення пенсіонерів по м.Охтирка здійснюють 4 автобуси, а також дев’ять маршруток. В автобусах кількість пільговиків не обмежена. Маршрутки ж №№ 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 22 надають по одному пільговому місцю у робочі дні тижня.

В МІНОБОРОНИ – ЗРАДНИКИ

Генпрокуратура виявила факти зволікання із закупівлею шоломів та бронежилетів для українських військових службовими особами Міноборони. Встановлено, що упродовж 2014 року це Міністерство отримало з держбюджету 13,5 млрд. грн., а також благодійну допомогу на суму майже 137 млн. Із загальної суми 140 млн. грн. було передбачено на закупівлю кулезахисних шоломів і бронежилетів. Як з’ясувалося, службові особи оборонного відомства тривалий час зволікали з початком процедури придбання та штучно затягували договірний процес закупівлі. Унаслідок таких дій за два з половиною місяці зволікання майже 200 військовослужбовців Збройних Сил України, не маючи засобів індивідуального захисту – шоломів, отримали поранення голови.

Керівників двох департаментів Міноборони звільнено із займаних посад, їм загрожує кримінальна відповідальність за «недбале ставлення до військової служби» та «службову недбалість».

ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО

Місцевій владі доручили звільнити від квартплати сім’ї всіх учасників АТО. Така підтримка є дуже важливою, бо, за даними попередніх розрахунків Мінрегіон розвитку, будівництва та ЖКГ, після підвищення тарифів плата за утримання однокімнатної квартири, де проживає одна людина, становитиме 405 грн., двокімнатної, де проживають три особи – 817 грн., трикімнатної, де зареєстровано чотири мешканці – 1073 грн. Оскільки держава не має коштів у бюджеті на компенсацію квартплат, то допомогти можуть лише місцеві громади.

Також на їх плечі сьогодні лягає забезпечення мобілізованих засобами індивідуального захисту, одягом тощо. Крім того, керівники областей мають узяти під персональне шефство родину кожного загиблого чи пораненого воїна. Також Президент України Петро Порошенко відніс до сфери відповідальності місцевих адміністрацій лікування, фізичну реабілітацію, соціальну адаптацію і працевлаштування поранених, які повертаються з АТО.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: