М’яка іграшка – власними руками

23 августа 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №34(960)

Ганна СЛИНЬКОІграшка зроблена власними руками це завжди оригінальний подарунок, поскільки випромінює душевне тепло і гармонію. Більше того, творчість збагачує внутрішній світ майстра, відкриває приховану життєву наснагу. В цьому переконана Ганна СЛИНЬКО, керівник гуртка «М’яка іграшка» при В’язівському навчально-виховному комплексі від районного центру дитячої та юнацької творчості.

За спеціальністю Ганна Василівна кравець верхнього одягу, закінчила Зіньківське профтехучилище. Творчий потенціал у неї закладений з дитинства: гарно малює, в’яже, а красиву іграшку може зробити з будь-якого підручного матеріалу. Головне – проявити фантазію і все вийде.

слинькоМайже 10 років працює майстриня у школі: – Спочатку організували гурток макраме, але не прижилося. А от з м’якою іграшкою працювати всім подобається. З 56 дітей, які навчаються у школі, – 30 відвідують гурток. Директор І.В.Москаленко виділив для гуртка окремий кабінет, чим мало хто може похвалитися у районі. Відчутна допомога з боку директора центру дитячої і юнацької творчості І.М.Шейко. Саме завдяки їх підтримці ми маємо широкі можливості для гурткової роботи. І я, і мої вихованці брали участь і здобували призові місця в обласних і районних виставках декоративно-ужиткового мистецтва «Український сувенір», «Зорепад талантів», «Краща ялинка», «Народна іграшка».

Ганна Василівна виховала і двох доньок з любов’ю до рукоділля. Зараз вони вже дорослі, живуть і працюють в Сумах, але іграшки шиють і досі.

- У доньки Таї є хрещениця, якій вона сама шиє іграшки в подарунок. Каже, це ж екологічно-чиста продукція, вона ж іграшкою пахне, а не резиною.

Тож небагато терпіння і фантазії – і оригінальна іграшка чи дитяче покривальце прикрасять не тільки інтер’єр будинку, але й піднімуть настрій рідним та друзям, коли отримають такий дарунок.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: