Охтирська ОДПІ

25 августа 2014 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

ОДПIФіндопомога потрапляє під 150-тисячне обмеження

Підприємства (підприємці) мають право здійснювати розрахунки готівкою з фізичною особою в межах 150000 гривень протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами. При цьому кількість фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.

Вимоги щодо обмеження готівкових розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем) стосуються розрахунків за правочинами, предметом яких є будь-які матеріальні та нематеріальні блага, які можуть бути оцінені в грошовій формі, розрахунків за договорами, надання чи повернення позики, в тому числі за виплачену та повернену поворотну фінансову допомогу.

Уряд презентує нові податкові зміни

Відповідно до концепції Кабінету Міністрів України частина податків скорочується і узагальнюється. Серед іншого, якісно видозмінюється акцизний податок. До нового акцизного збору будуть входити, зокрема, класичний податок на розкіш, екологічний податок, цільова надбавку по тарифу за електроенергію.

Замість податку на нерухоме майно і плати за землю введеться єдиний податок на нерухоме майно, який передбачатиме як оподаткування земельних ділянок, так і нерухомості, на якій розташовані дані земельні ділянки.

В аграрному секторі буде переведено на загальну систему оподаткування підприємства, у яких обсяг виручки перевищує 20 млн. грн., а площа сільгоспугідь становить більше 3 тис. гектарів землі. Інші підприємства залишаться на діючій пільговій системі оподаткування.

Запропонованi кроки є необхiдними для того, щоб почалося зростання в українськiй економiцi.

Крім того, наслідком запровадження нової податкової системи стане зниження тиску на бізнес, зменшення впливу людського фактору та зменшення корупції.

Громадськість і бізнес Сумщини схвально оцінили ідею створення в Україні Служби фінансових розслідувань

Громадськість і бізнес Сумщини долучилися до обговорення концепції створення в Україні служби фінансових розслідувань.

11 серпня у Головному управлінні Міндоходів Сумщини відбулось засідання «круглого столу», на якому представники громадськості, підприємці, промисловці, представники малого та середнього бізнесу мали змогу висловити свої пропозиції щодо створення та майбутньої діяльності Служби фінансових розслідувань.

- Кожен з учасників зібрання може висловити свою думку чи зауваження. Раціональні зауваження і пропозиції будуть узагальнені та направлені для врахування у кінцевому законопроекті, – зазначив в.о. заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міноходів у Сумській області Ігор Короткий. – Слід зазначити, що концепція створення СФР вже отримала схвальні відгуки керівників міжнародних та європейських організацій.

Служба фінансових розслідувань як центральний орган виконавчої влади буде єдиним органом, який уповноважений вести оперативно-розшукову діяльність та досудове розслідування злочинів в фінансовому секторі економіки України. Зі створення нової служби будуть ліквідовані: податкова міліція, підрозділи з боротьби з економічною злочинністю в складі МВС, підрозділ контррозвідувального захисту економіки України в СБУ, Держфінінспекція, окремий підрозділ в УБОЗі, який розслідує економічні злочини.

Пріоритетом для СФР буде відшкодування нанесеної матеріальної шкоди юридичним, фізичним особам та державі.

У результаті зникнення дублювання функцій, зменшиться тиск на бізнес, що сприятиме фінансовій прозорості і встановленню справедливих для всіх правил. Це буде європейська модель фінансового контролю у державі.

Діяльність СФР ґрунтуватиметься на використанні кращого світового досвіду та базуватиметься на принципах прозорості і відкритості. При новій службі буде Утворено Громадську раду для контролю за її діяльністю.

У Службі працюватимуть фахівці, які мають економічну, юридичну освіту, ІТ-технологи. Впровадження ІТ-технології дозволить уникнути контакту працівника фіскальної служби з бізнесом і дасть можливість уникнути корупційної складової діяльності.

Після жвавого обговорення зібрання схвалило в цілому Концепцію створення Служби фінансових розслідувань за умови, що підбір кадрів до нової служби відбуватиметься за участі громадськості.

Охтирська ОДПІ (за метріалами Прес-служба Головного управління Міндоходів у Сумській області)

Міндоходів Сумщини підбили підсумки діяльності за 7 місяців п.р.

«Міндоходів Сумщини робить усе можливе для наповнення державного бюджету та повноцінного функціонування місцевих громад, – зазначив в.о. першого заступника начальника ГУ Міндоходів у Сумській області Олексій Мазуренко. – Сім місяців цього року ми закрили з позитивною динамікою. До державного бюджету забезпечено збір у сумі 2 млрд. 669,1 мільйон гривень, що на 114 мільйонів гривень більше минулорічних надходжень. У липні спрямовано до державного бюджету 411,5 млн. грн., що більше на 84,1 млн. грн., ніж у минулому році. До місцевих бюджетів суб’єктами підприємницької діяльності Сумської області за 7 місяців сплачено 1 млрд. 67,2 млн. грн., що більше, ніж у 2013 році на 2,3 млн. грн.».

Збільшення надходжень до бюджету відбулося виключно за рахунок детінізації економіки. Тим підприємцям, що сумлінно сплачують податки і виконують свої податкові зобов’язання, немає через що хвилюватися. На тлі збільшення надходжень скоротилась кількість перевірок: з 523 у минулому році – до 382 у поточному, тобто майже на 100 перевірок (майже на 30%).

При цьому збільшилися донарахування по перевірках майже на 14 мільйонів гривень.

Відбір платників для перевірки проходить з використанням автоматизованої ризикоорієнтованої системи. Перевіряються тільки ті підприємства, які свідомо не платять або платять не в повному обсягу платежі до бюджету, використовуючи схеми мінімізації чи ухилення від сплати податків. Зокрема, платники з незначним ступенем ризику включаються в план-графік перевірок не частіше, ніж раз на три календарні роки, з середнім – не частіше, ніж раз на два роки, і з високим – не частіше, ніж один раз на рік

Тож для сумлінних платників ми залишаємося стабільним і прогнозованим партнером

Охтирська ОДПІ (за метріалами Прес-служба Головного управління Міндоходів у Сумській області)

Працівники Сумської митниці Міндоходів попередили переміщення наркотичних речовин через державний кордон України

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці Міндоходів спільний митно-прикордонний наряд затримав легковий автомобіль, в якому було виявлено 109 грамів білого порошку. Схожа на наркотичну речовина була захована під кожухом важеля коробки передач. Автомобіль прямував до Російської Федерації. Його власниця, громадянка України, для проходження кордону обрала зону спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Окрім того, у транспортному засобі було знайдено ще два поліетиленові пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору загальною вагою 1,6 гр. та два паперових пакунка з речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження із запахом коноплі загальною вагою 3,4 гр.

За даним фактом підрозділом боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Сумської митниці Міндоходів відносно громадян України складено протоколи про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України («Порядок проходження контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю») та 483 Митного кодексу України («Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю»).

Порушників затримано, вживаються дії щодо встановлення хімічного складу вилученої речовини.

Реалізуємо конституційне право на звернення

Відповідно до Закону України від 02.10.1996 року №393/96-ВР „Про звернення громадян” Охтирська ОДПІ інформує.

Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, без дати, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Кількість податків в Україні зменшиться

Відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9.

Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Основні проблеми української податкової системи – це кількість податків та система їх адміністрування. Для вирішення цих проблем Уряд України презентував комплексний план змін у податковій системі, та виніс їх на обговорення громадськості й бізнесу, яке триватиме місяць. Після цього остаточний проект Закону про економічне зростання буде подано на розгляд Верховної Ради України.

 

Рахунки за надходженнями до Державного бюджету по коду клаасифікації доходів бюджету  14021600 "Інші підакцизні товари вітчизняного виробництва" та до місцевого бюджету м.Охтирка по коду класифікації доходів бюджету 31020000 "Надходження коштів від Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння"

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: