Ложка дьогтю в святкуванні

28 августа 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №35(961)

Кому хвилина мовчання за загиблими, а кому тост треба говорити. На жаль, культура нашого народу бажає кращого. Всі можливі й неможливі місця в місті були зайняті любителями оковитої. В магазинах черги такі, що склалося враження, ніби люди ніколи в житті не бачили ні горілки, ні пива, і спеціально тиждень не їли, щоб саме в День Незалежності вигребти з прилавків усе, що там є. При цьому міліція робить вигляд, ніби не бачить фактів розпиття спиртних напоїв у громадських місцях. Але в що перетворюється місто після таких вакханалій! Комунальники працюють без вихідних, а сміття, здається, не закінчується. Клумби всі у пляшках, стаканчиках, пакетах. Ще вдосвіта працівники «Благоустрою» вивозили машини пляшок. Люди! Коли вже навчитесь відпочивати гідно?

IMG_3005

Міський голова І.АЛЄКСЄЄВ доручив КП «Благоустрій» виготовити 50 переносних урн для сміття, які додатково встановлювати під час масових заходів.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Гість пишет:

    Вибачте,але з такими цінами які *луплять*наші кафе-бари,молодь і далі буде відпочивати на лавочках.Ціни високі,обслуговування не завжди гарне,щоб посидіти в кафе на двох треба мінімум 200 грн.це самий мінімум.Як можна це собі дозволити з зарплатою в 1500-2000 грн.коли треба за життя заплатити,одягтись и т.д.Краще ті 200 грн.віддати солдатам чи дітям,а не кормити мілйонерів наших.Вибачте,якщо когось образив.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: