УБР допомагає солдатам в АТО

3 сентября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №36(962)

IMG_3443Кожен з небайдужих українців намагається хоча б невелику частину своїх коштів надати солдатам, які проходять службу в АТО. Колектив управління бурових робіт постійно збирає кошти на потреби військовослужбовців. 1 вересня ініціативна група передала чергову партію гуманітарної допомоги військовим. Силами буровиків було придбано 150 пар гумових чобіт, які стануть в нагоді у сиру погоду.

Крім того, для саперів придбано два удосконалені міношукачі, які спрацьовують і при виявленні кольорових металів. Також УБР-івці придбали бензопилу, питну воду, цигарки. А для своїх співробітників, що були мобілізовані, буровики придбали повны комплекти обмундирування. До його складу увійшли: речовий мішок, каска, військова форма, розгрузка, комплект термобілизни, костюм водонепроникний, тент-баша, гумові чоботи, каремат. Вартість одного набору – більше п’яти з половиною тисяч гривень. Таких рюкзаків з формою придбано шість. Ініціативна група продовжує збір коштів і закуповує найнеобхідніші для солдат речі.

САМ СКАЗАВ:

За два тижні треба збудувати на в’їзді в Охтирку блокпост за всіма правилами фортифікаційних споруд. Без всяких примітивних будівельних блоків і брезенту, а так, як насправді вимагають реалії. Залучимо підприємства усіх форм власності, які займаються будівництвом. Відмову допомогти будемо вважати саботажем».

Ігор АЛЄКСЄЄВ, міський голова

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: