День села: Бугрувате за мир і єдність

4 сентября 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №36(962)

Нещодавно в с.Бугрувате провели низку заходів, присвячених Дню державного прапора, Дню Незалежності і Дню села. Патріотичні заходи були об’єднані спільним девізом «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!»

Флешмоб «Ми за мир»

НА ВЕЛОСИПЕДАХ З ПРАПОРАМИ

Розпочалося все з велопробігу. Уже стало доброю традицією на день села влаштовувати такі змагання. Але цього року вирішили просто проїхатись із державними прапорами вулицями села.

Патріотичний велопробіг

Ю.М. ТаранКОРОВАЙ З НОВОГО УРОЖАЮ

Сільський голова – кавалер Ордена святої княгині Ольги Юлія Миколаївна ТАРАН багато років опікується болями і проблемами села, а особливо культурою, бо без духовності людина не людина, а нація не нація. А ще й сама любить подарувати глядачам пісню. Зараз керувати громадою дуже важко, але то її місія. Як завжди, покраяла коровай з нового врожаю і пригостила всіх присутніх.

ПАТРІОТИЧНИЙ КОНЦЕРТ

Концертна програма була дуже продуманою і тематичною. Проникливо звучали «Мальви» у виконанні Марини Ткаченко. Злетіли у небо «Два кольори» у виконанні Людмили Литвиненко та Володимира Гаранжі. «Сину, качки летять» співала художній керівник Будинку культури Наталія Ткаченко. Виступили і її підопічні: ансамблі та дитячий хор. Учасники колективу «Перлинка», яким керує талановита дівчина Альона Мурай, виконали танці «Жниварський» і «Голуб миру». До речі, дитячі колективи з Бугруватого cистематично займають призові місця у районному конкурсі «Первоцвіт». Музичне і технічне оформлення завжди на плечах молодого і відповідального директора БК Романа Кульченка. Він співав із Дмитром Олефіренком та Віталієм Чижом сучасну українську пісню «Не стидайся».

- Хочеться подякувати всім нашим артистам за участь у клубних заходах Світлані Чиж, Лілії Кульченко, Світлані Васіній, Володимиру Остапенко, Тамарі Деркач, Вадиму Олефіренко, Оксані Петровій, чоловічому ансамблю «Явір», жіночому ансамблю «Подруженька» і багатьом іншим. Ми бажаємо нашим молодим працівникам культури творчої наснаги. Дякуємо за такі потрібні нам хвилини радості і смутку, – розповіла Людмила Олегівна КУЛЬЧЕНКО, яка більшість свого життя присвятила культурі, багато років працювала директором БК.

ХВИЛЯ ЄДНОСТІ

Урочиста хода «Хвиля єдності» після напутнього слова директора школи Павла Кляпа з восьмиметровим прапором рушила від школи до пам’ятника загиблим воїнам, а далі до прикрашеного майданчика біля сільської ради. Саме тут і відбувалось основне дійство. Зі сльозами на очах глядачі спостерігали за флешмобом «Ми за мир», бо ця тема зараз найболючіша й найактуальніша. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у сьогоднішній неоголошеній війні.

Бугруватці несуть державні прапори вулицями села

ВИШИВАНА, МОЯ УКРАЇНО!

На святі більшість жителів села прийшла у вишиванках. Кількість державних прапорів просто зашкалювала. Молодь малювала на обличчі державні символи, а діти – малюнки для солдатів, що проходять службу у зоні АТО. Протягом заходу жителі Бугруватого назбирали більше двох тисяч гривень, які передали волонтерам на потреби військовослужбовців. Все свято було наповнене патріотизмом. Бугруватці впевнені, що саме завдяки єднанню і взаємодопомозі Україна зможе пережити кризовий період і вийти переможцем з будь-якої халепи. Завершились заходи спільним виконанням усіма селянами Гімну України.

Вишивана, моя Україно

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: