Стало відомо, що…

4 сентября 2014 | ПОДІЇ | 4 коммент. | №36(962)

…ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДІТЕЙ ЛЕЖИТЬ НА КОЖНОМУ

З 1 по 15 вересня в Охтирці проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Організаторами є служба у справах дітей, відділ освіти міської ради, сектор кримінальної міліції Охтирського МВ УМВС України у Сумській області. «Урок» проходить з метою виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності. У разі виявлення таких дітей, до відповідальності будуть притягнуті батьки та особи, які негативно впливають на дітей. Служба у справах дітей звертається до охтирчан із проханням повідомляти про відомі факти проживання дітей у неналежних умовах та про невідвідування дітьми навчальних закладів за тел. 4-10-23 або за адресою: м.Охтирка, вул.Леніна,1, третій поверх, каб.№34.

…У ОХТИРСЬКОМУ ПОЛОГОВОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОМЕРЛА ПОРОДІЛЛЯ

На минулому тижні в пологовому відділенні Охтирської ЦРЛ під час пологів померла жінка. Дитина залишилась живою. В лікарні зараз проводиться службове розслідування. Ситуація на контролі в Міністерстві охорони здоров’я.

…МОЖЛИВО ВІДКЛЮЧАТИМУТЬ СВІТЛО

Міністерство енергетики та вугільної промисловості направило обласним енерго-забезпечуючим компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення, як це було у 90-і роки. Пропонують відключати світло за узгодженими з обладміністрацією графіками, в часи пікових навантажень близько 9.00 – 11.00 та 20.00-22.00.

Для кожної області встановлені конкретні ліміти потужності. У разі, якщо область перевищить ліміт використання електроенергії, в дію введуться графіки аварійних відключень. Що стосується нашого регіону, то як повідомив директор Охтирської філії РЕМ ПАТ «Сумиобленерго» Олексій Кисіль, то на область теж прийшло таке повідомлення, однак ніяких вказівок на місця ще не було. Якщо все ж таки вирішать саме таким чином економити електроенергію, то про це обов’язково попередять населення.

…ЧИНОВНИКАМ ПЕРЕПАЛО ЗА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ

Незадоволення міської влади викликає робота відділу архітектури і будівництва та інспекції з благоустрою УЖКГ. Головному архітектору Роману Іншину винесене останнє попередження щодо знесення тимчасових споруд, які або самовільно збудовані, або займають земельні ділянки без пролонгованого договору оренди. Начальнику інспекції з благоустрою Інні Біскупській теж перепало: за тиждень всього оформлений один адміністративний протокол за порушення Правил благоустрою міста, наче у нас не вистачає об’єктів для уваги інспекції. Обох чиновників попередили про можливість кадрових рішень.

…ГОТУЮТЬСЯ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ

Міська рада прийняла доповнення до плану підготовки проектів регуляторних актів, які повинні бути розглянутими до кінця цього року. Зокрема, пропонується врегулювати питання обмеження реалізації пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі в нічний час; визначення мінімального розміру місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна; затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста, внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами, затвердження Положення про порядок оформлення права оренди земельних ділянок та їх продажу під майно та порядок продажу права оренди землі.

 Комментарии (4)

 

 1. Дядя пишет:

  Роман нормальный парень. По убирайте гнид рыговских!!!!

 2. Борис пишет:

  Боже. боже, дожилися! тільки рік тому розхвалювала роксолана, що в місті молодий новий головний архітектор, фотографувала його в увесь рост, а зараз… Оце тільки і писати що щось хтось не так робить або працює! Інспекція не така, архітектура не така – зате кафе дворик працює на відмінно! Соромно повинно вам бути усій редакції!

 3. ЦІКАВИЙ пишет:

  У тій інспекції работа всего два человека. Її создав при Цілуйко и бивший мент счас нач по мусору зюзя . Ментов нема на вулицях вечером и ноччю, а тут вдвоем увесь город нужно в сад превратити. Хоть би про це напмсали. Скоко у вас в редакшен работает

 4. dudu пишет:

  Причом тут Иншин, Вы лутше Бабича Валеру тварь выгоните

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: