ЖИТТЯ КРАЇНИ

4 сентября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №36(962)

НОВІ ПОВНОВАЖЕННЯ СТОЛИЧНОЇ МІЛІЦІЇ

МВС дозволили міліції у Києві перевіряти на вулицях людей, які викликають підозру. Правоохоронці мають право зупиняти всіх, хто йде з великою сумкою або рюкзаком, й оглядати їхні речі. Перевіряти будуть не тільки валізи та пакети, а й автомобілі. Патрулювання посилене в метро та інших людних місцях.

У МВС рекомендують: «Якщо вас зупинив патрульний, відповідайте на запитання і добровільно дайте оглянути речі. Будь-те пильні. У разі виявлення підозрілих осіб або предметів, залишених у громадських місцях, інформуйте органи внутрішніх справ». За обставин, коли на сході триває війна, є ризик провокацій і навіть терактів у різних куточках України. Це треба мати на увазі і жителям нашого регіону, яким доводиться бувати у Києві, а також проявляти пильність у своїх населених пунктах.

ЗУПИНИВСЯ ЗАЗ

Зупинився найбільший виробник легкових автомобілів в Україні – Запорізький автомобілебудівний завод. Причина – девальвація гривні та війна, обвал продажу нових автомобілів на ринку України та фактична зупинка експортних поставок в РФ. У ЗАЗу вже давно намічалися проблеми. Так, у 2013 році цей завод випустив вдвічі менше автомобілів, ніж у 2012-му, – лише 20 тисяч. Зараз же працювати «на склад» стало економічно недоцільно.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: