На виборчому окрузі №5 депутат вибув

5 сентября 2014 | ПОДІЇ | 2 коммент. | №36(962)

Постановою обласного апеляційного суду залишена без змін постанова Охтирського міськрайонного суду про визнання депутата міської ради Андрія ШУШМАНА винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 Кодексу України про адміністративні порушення «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

У цій статті під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об’єктивність або упередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень. На основі цього та ст.5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» припинено його повноваження як депутата, обраного по одномандатному мажоритарному виборчому округу №5.

В зв’язку з цим міська виборча комісія прийняла постанову про призначення проміжних виборів депутата по цьому округу на 26 жовтня 2014 року і виборчий процес почати з 7 вересня. Коштує це «задоволення» біля 70 тисяч гривень. В міському бюджеті таких коштів немає, тож рішення з цього приводу не було прийнято.

 

 Комментарии (2)

 

  1. юрий пишет:

    Закатывается звезда Шушман, далеко решил взлететь ,всё становится на своё место.

  2. ГАЛЯ пишет:

    Давно пора! Хай сам платить!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: