Громадські слухання не відбулися або як Анатолій Вавенко поставив у глухий кут Геннадія Зюзю

10 сентября 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | 4 коммент. | №37(963)

Вавенко ЗюзяНа фоні того, що все абсолютно росте в ціні, підвищення тарифу на вивезення сміття могло пройти непомітно, якби дехто не полінився взяти в руки ручку і папірець та порахувати, що саме пропонує Охтирці ДП «ВЕРП». Виявилося, що не дурну губу розкотало це підприємство на грошики місцевих споживачів. Не мудрствуючи лукаво, спеціалісти ВЕРПу начебто привели тарифи до економічно-вигідного обґрунтування. Запропонували міській раді їх затвердити. Говорячи цифрами, то нам пропонують ріст цін на 124% для жителів багатоповерхівок (з 4,42 грн. з людини до 9,91 грн.).

Жителі приватного сектору, для яких і нинішніх 5 грн. в місяць з людини багатувато, по нових цінах платитимуть на 92% дорожче – 9 грн. 60 коп. за місяць з однієї людини. А якщо в квартирі або в будинку мешкає три-чотири чоловіки, то сума вже стає досить відчутною. Геннадій Зюзя аргументував необхідність підвищення тарифів подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, орендної плати за земельну ділянку під полігоном, розповів про запровадження послуги по вивезенню великогабаритних та ремонтних відходів, яка теж додається в складову тарифу. І хоч деякі мешканці пенсійного віку не мають взагалі жодного наміру викидувати на сміття старенького дивана, все ж таки і вони змушені будуть за це щомісячно платити.

На слуханнях прозвучала ще одна цікава цифра: 54% від запланованого тарифу передбачається на заробітну плату, яка обрахована в середньому по ВЕРП в сумі 3 тисячі 346 гривень! Ніхто нічого не має протии підвищення як ості життя кожного громадянина Охтирки, але ж не на окремо взятому підприємстві. Все це могли б помітити при перевірці документів, наданих щодо підвищення тарифів на вивіз сміття, спеціалісти управління економіки й УЖКГ.

Проте чиновники просто мовчки погодилися з пропозицією ВЕРПа. А мали б зробити навпаки, діяти в інтересах громадянина, а не бізнесу. Дуже принципово і прискіпливо подивився на ситуацію головний інженер ПП СІБ, колишній заступник міського голови Анатолій Вавенко. Саме він справедливо заявив, що проводити громадські слухання у такому непідготовленому вигляді неприпустимо! Спочатку треба було підготувати інвестиційну програму по ДП «ВЕРП» і затвердити її на сесії міської ради. Потім, на її основі розробити структуру тарифу, яку надати на розгляд громаді. Керівнику ВЕРП Геннадію Зюзі нічим було парирувати. На цьому громадські слухання були припинені.

 

 Комментарии (4)

 

 1. ИВАН пишет:

  Это делают и все ЖКХ, как сказала на собрании жителей обсл. тер. нач. ЖКХ.: “Я, и все мои, должны получать, как и нефтяники”. А что она делает, эта Калиниченко? Зимой “белит” подьезды, чтоб люди по холоду их отмывали? Кое-как “мажут” стены, не затирия дыры от матов и т.д. Нефть ей на голову!!! Троекратным МАТОМ!!! Погнать её вечером по её обсл. тер. Ножки сломает, “госпожа” !

 2. житель пишет:

  Ніхто не знає, що у Зюзі зарплата буде близько 8 тис. грн. за рахунок нових тарифів! А сміття горами лежить на контейнерних майданчиках!

 3. Ой-Ой-Ой пишет:

  Если б еще Вавенко переживал за ахтырчан, а не давил конкурента.

 4. ух тыыыыыыы пишет:

  Вавенко молодец!!! Только он не сказал, что в тарифе СИБа 80-85% идет на зарплату. На сколько мне известно, он не гл. инженер, а заместитель директора. Эту должномсть ввел СИБ мпециально под него, что еще больше увеличило зарплатную составляющую в тарифе…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: