Людина номеру: у 52 роки змінилось світобачення

10 сентября 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №37(963)

Сергій Фурса Завершилась третя хвиля мобілізації. Але спокійніше від цього нікому не стає. У працівників військкоматів роботи достатньо. І навіть професійне свято, 14 вересня – День мобілізаційного робітника України, відмінили. Але все ж вважаємо за потрібне кілька слів написати про тих, хто займається мобілізаційною роботою. Сергій Вікторович ФУРСА був призваний 21 березня 2014 року і зайняв посаду заступника військового комісара Охтирсько-Великописарівського об’єднаного військового комісаріату.

У 1984 році Сергій Фурса закінчив Харківське вище командне інженерне училище ракетних військ. Після навчання проходив службу у ракетних військах стратегічного призначення. Пройшов шлях від командира взводу до командира ракетного дивізіону. У 1992 році перейшов до національної гвардії України. Деякий час займав посаду в.о. командира в/ч 2276, що у с.Климентове. Довелось послужити і у Харкові, був заступником командира полкуначальником протиповітряної оборони полку, а також старшим офіцером кафедри бойової підготовки інституту Національної гвардії України.

У 1999 році закінчив службу у званні майор. У цивільному житті працював майстром з благоустрою міста, головним енергетиком Охтирського коледжу СНАУ. На час мобілізації займав посаду заступника директора Охтирського коледжу СНАУ. За своє життя отримав три вищі освіти. Крім військової професії здобув спеціальності «Психологія і педагогіка», а також «Менеджер з охоронної діяльності банківських систем». Незважаючи на перерву, зараз повернувшись до військовій діяльності, зрозумів, що займався не своєю справою. Каже, що у 52 роки повністю змінилось світобачення. Звичайно, ця робота дуже важлива і необхідна, але так хочеться, щоб у країні настав мир і ми ніколи не почули про четверту хвилю мобілізації.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: