В Охтирці боротьба з мафією почалася

10 сентября 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №37(963)

одороблоВперше на виконкомі міськради розглядалося питання про звільнення земельних ділянок, зайнятих без правових підстав.

Мова йде про самовільно встановлені кіоски та інші малі архітектурні форми. Відділ містобудування розробив порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності і провів інвентаризацію уже діючих об’єктів. Картина виявилася невтішною: з 59 кіосків, наприклад, на законних підставах діють тільки 13. Їх власники заключили договори оренди землі і платять відповідний податок. Всі інші понаставляли кіоски самовільно, не платячи жодної копійки в бюджет. Такому розкладу ситуації вирішено покласти край. Першими «ластівками» стали два об’єкти. Перший – рекламно-інформаційно-декоративна установка на площі Леніна, яку в народі прозвали «бандурою». Майже 5 років її власник не платить за використання земельної ділянки, яку займає без належних дозволів. Другий – кіоск поруч з будинком по вул.Леніна, 13, якраз коло приміщення архітектури. Протягом тривалого часу він не використовувався, набув обшарпаного неестетичного вигляду. Прийнято рішення про знесення цих об’єктів.

Власникам дається місячний строк, а у разі невиконання у добровільному порядку цим займеться КП «Благоустрій». На наступне засідання виконкому готується значно ширший перелік об’єктів, які повинні будуть або узаконені, або знесені.

Член виконкому Римма Мироненко акцентувала на необхідності примусити власників заплатити за тривале незаконне користування земельними ділянками, розглянувши на засіданні комісії самоврядного контролю, та готувати відповідні позовні заяви до суду. Юридичному відділу доручено вивчити це питання.

 Комментарии (3)

 

  1. Валера пишет:

    А почему все молчат за качество “услуг кабельного телевидения”? Вертит им собственник, как цыган солнцем. Каждый день меняет каналы. Только настроишь телик, снова изменения. За пять минут три отключения. Уже больше месяца “профилактика”. Главное, каналов по спорту около семи, сексттанские -божественные – тоже в фаворе, часто российские мелькают, а что нам смотреть? На фига нам, жителям Ахтырщины чаще приходится смотреть новости из соседних городов, как вроде бы своих местных мало? Будем писать письмо в АМК!!! Задрало ТРК “Пульсар”!

  2. Юрий пишет:

    Пора бабки нести меру

  3. юрий пишет:

    Касьяненка пора наказать и за парк. Из за его амбиций невозможно привлечь инвестора и начать реконструкцию парка. Роксолана пожалуйста возьмите на контроль.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: