Допомога армії: з миру по нитці

11 сентября 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №37(963)

Охтирчани продовжують збирати допомог у військовослужбовцям, що перебувають на сході країни.

Так, вдова загиблого в зоні АТО Сергія Саліпи Ольга ініціювала збір коштів на тепловізор. Звичайно сума велика, але, як то кажуть, з миру по нитці. Волонтерам вже вдалось зібрати близько п’яти тисяч гривень. Ще п’ять тисяч пообіцяли дати з району. При Охтирській районній державній адміністрації створено робочу групу з питань розподілу допомоги військовослужбовцям, що знаходяться в зоні АТО. На першому засіданні було вирішено перерахувати 5 тис. грн. на тепловізор, 3 тис. грн. – на навігатор, 4 тис. грн. – на металошукач та 3 тис. грн. на інші потреби (одяг, медпрепарати тощо). Також Ольга Саліпа поставила собі за мету одягнути охтирчан у вишиванки. Замовити вишиванку можна електронною поштою salipa007@mail.ru, а переглянути моделі на сайті http://vyshyvanka.net.

Ціна така ж як на сайті, але різницю між оптом і роздрібом буде направлено на придбання тепловізора. Якщо ви хочете долучитись до акції, то кошти можна перерахувати: 4627 0858 2820 2032 Саліпа Ольга Ігорівна, телефон для зв’язку – (068)0340347 Тетяна Каракова.

За інформацією відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій за поточний тиждень зібрано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО працівниками психоневрологічного диспансеру 2-ї обласної спеціалізованої лікарні, міськвиконкому, фірми "Інтер-авто", магазину "Вінні-Пух", Гончаренко В.М., Масло Н.М. Бійцям направлено продукти харчування, воду, солодощі, предмети особистої гігієни. Засоби масової інформації міста передали землякам місцеві газети за останній місяць.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: