Охтирська міжрайонна прокуратура інформує: припиняємо розбазарювати землю

11 сентября 2014 | ПРАВОВА ДОПОМОГА | Нет комментариев | №37(963)

МаслюкУ відповідності до ч.1 ст.1 Земельного кодексу України – земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

На сьогодні одним із найпоширеніших порушень земельного та кримінального законодавства є самовільне зайняття земельних ділянок. На території Охтирського району, а саме на території Куземенської та Кардашівської сільських рад, виявлено випадки самовільного захоплення земельних ділянок державної форми власності (землі запасу та резерву). При цьому є випадки оброблення земельних ділянок та підготовки до засівання озимою. Зухвалість осіб полягає у завданні значної шкоди державі. У зв’язку з цим Охтирським МВ УМВС України в Сумській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 ст.1971 КК України. Дії осіб за цим законом караються штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Процесуальне керівництво по кримінальних провадженнях доручено досвідченим працівникам Охтирської міжрайонної прокуратури. О. Маслюк, заступник Охтирського міжрайонного прокурора старший радник.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: