Зарплата – тільки через картку

11 сентября 2014 | НОВИНИ | 1 комментарий | №37(963)

НБУ видав постанову №499 від 18 серпня, в якій прописав, що зарплати, пенсії, стипендії та інші соціальні виплати перестануть видавати через каси. Кошти можна буде отримати лише через картку.

Ідея перевести пенсії та інші соціальні виплати на банківські картки – не нова. Ще восени минулого року тодішнє керівництво НБУ озвучувало такі ініціативи. То до чого ж готуватися українцям, адже вказана постанова регламентує, що в касі банку віднині не можна буде отримувати готівку на зарплати, а листоноша припинить розносити пенсію по домівках. Так, у найкоротші терміни доведеться всім ознайомитися з банкоматами, поскільки вже з 1 вересня нововведення вступило в дію.

При цьому повинні бути введені нові банківські рахунки, які можна буде використовувати лише для зарахування коштів на виплату заробітної плати та пенсії. На ці рахунки не можна буде вносити готівку в касі банку, але можна з них там отримувати кошти. Такі рахунки використовуватимуться уто для виплати зарплати. Якщо людині знадобиться інша платіжна картка, то її потрібно буде оформляти окремо віз заробітної платіжної картки.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Валера пишет:

    Этого не может и не должно быть! А как старушка в 70-90 и более лет , которая не встаёт, пойдёт в банкомат? Снова обдираловка?

Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: