Казковий майданчик Івана Симона

12 сентября 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №37(963)

Найбільший і найстаріший дуб з усієї округи росте саме на подвір’ї Симонів. Щоб охопити його стовбур потрібно 5 чоловікПройти мимо цього оригінального подвір’я у селі В’язовому, не звернувши на нього увагу, просто неможливо. З вулиці привертає погляд ажурним різьбленням дерев’яна лавочка та імпровізований під годинник-«кукушку» поштовий ящик на акуратному паркані. Інший бік двору виходить на околицю з просторими луками. Чого тут тільки немає! З усього села і дорослі, і діти, приходять подивитися, що змайстрував невгамовний господар.

Світлана отримала свіжу «Роксолану»: потрібно ознайомитись з останніми новинами і прочитати господарські, садово-городні порадиЖивуть на цій садибі Іван Іванович СИМОН з дружиною Світланою Андріївною. Він за професією тракторист, вона – медсестра Куземинської дільничної лікарні. А об’єднують їх не тільки шлюбні взаємини, але й любов до природи і бажання зробити життя кращим і комфортнішим. Іван Іванович давно вже захоплюється роботою по дереву. Дощечку, яку один викинув би у відходи, він окине своїм уважним поглядом і знайде незвичне застосування. Саме з відходів зроблений казковий майданчик біля його подвір’я, населений цікавими персонажами. І їх кількість постійно оновлюватиметься, аби лиш вільного часу у господаря більше було.

Іван Симон ще в минулому році змайстрував імпровізовану гармату. Нині вона – як символ, як підтвердження здатності народу до захисту своєї землі

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: