НОВИНИ

12 сентября 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев | №37(963)

Є ПРОПОЗИЦІЯ ЗАПРОВАДИТИ ТРИБУНАЛ

Політичний діяч Анатолій Гриценко виступив з ініціативою запровадити в Україні військові трибунали, поскільки військових прокуратур недостатньо. «Не можна жартувати там, де є мародерство, зрада, дезертирство і невиконання наказів, де йде ворожа колона з одного міста в інше і по ній ніхто не б’є», – переконаний він.

Проте з цим не погоджується Українська гельсінська спілка з прав людини, поскільки запроваджувати таку специфічну форму правосуддя є сенс тільки при оголошеному воєнному стані. А в тих правових умовах, у яких Україна перебуває нині, коли триває тільки антитерористична операція, реагувати на порушення, що стосуються військової сфери, може лише військова прокуратура.

КУРС МОЛОДОГО БІЙЦЯ СТАНЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ

Фахівці Міністерства оборони та Генштабу Збройних Сил України розпочали впровадження нової мобілізаційної концепції. В її основу закладено принцип територіальної оборони населених пунктів і охорони особливо важливих державних об’єктів. У рамках програми планують вирішити завдання підготовки кадрів для партизанських та диверсійно-розвідувальних мереж, які будуть задіяні при окупації певних територій країни в разі відкритої агресії проти нашої держави. Громадянам будуть надавати базові навички, щоб у складі територіальної самооборони під контролем Збройних сил вони могли захищати свої міста і села, а в разі окупації залучалися до партизанських, підпільних і допоміжних мереж. У програмі підготовки будуть задіяні всі без виключення громадяни України віком від 18 до 55 років. Так, для жінок буде розроблена програма з ухилом на цивільну і медичну допомогу. Чоловікам навантаження також коригуватимуть залежно від віку та стану здоров’я.

ЗАРПЛАТИ СТАЮТЬ МЕНШИМИ

Середня заробітна плата в Україні в липні скоротилася на 1,8%. Загалом вона складала 3537 гривень, що на 64 гривні менше, ніж було у червні. Про це повідомляє Державна служба статистики. У порівнянні з липнем 2013 року середня зарплата зросла на 2,6%. Однак якщо зауважити, що тоді долар коштував близько 8 гривень, а нині майже вдвічі дорожчий, – наші прибутки істотно скоротилися.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: