Поверніть мосту первинний колір!

18 сентября 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 16 коммент. | №38(964)

Патріотичні акції «Забарвимо місто в державні кольори» відбуваються в усіх куточках України. Спочатку громадські активісти розфарбували у національні кольори мости. Згодом трансформаторні будки, стовпи, дитячі майданчики. Проте з повною переконливістю можна сказати, що масове незадоволення і протест охтирчан викликало пофарбування у жовто-блакитний колір центрального мосту по вул.Жовтневій.

Федір Кісєлар і Наталія Миронова

Одні обурюються тим, що між жовтою та синьою частинами посередині залишилася чорна, наче як символ розподілу України. Другі дивуються, що сподвигло взятися за «синьо-жовті пензлики» депутата міськради Федора Кісєлара та інших громадських активістів саме на цьому аварійному мосту, де тільки перила були найновішою частиною конструкції і мали солідний вигляд.

IMG_4175

До речі, його елементи були виготовлені з чавуну спеціалістами заводу «Нафтопроммаш» під керівництвом колишнього головного архітектора Михайла Новосельського. Розширення мосту робилося з ініціативи Романа Рапія та Олексія Нестеренка, а нові перила присвячувалися Охтирці, про що свідчать вилиті дати «1641 – 1998». Треті просто плюються, побачивши це «чудо» вуличного мистецтва.

Ми поважаємо вияв патріотичних почуттів громадян, але варто пам’ятати, що центр Охтирки належить до історичної частини міста. Тут неприпустимо щось розфарбовувати без дозволу архітектури, хоч би хто не мав намір зробити, навіть сам мер. Потрібно радитися з громадою щодо можливого втручання у вигляд міста. Інакше подібне розфарбовування може перетворитися на броунівський рух, який зведе нанівець весь патріотизм, який почав відроджуватися у людей. Велике прохання: поверніть усе, як було!

 

 Комментарии (16)

 

 1. Ната пишет:

  “Вышыванки и жёлто-синий город не согреют и не накормят .”
  но сделают город красивее и ярче.

 2. Русский Ахтырчанин. пишет:

  Браво Ян. Свежее мнение не зашореное пропагандой. Не было бы майданутых-жили бы по-людски. А теперь-с каждым днём всё хуже. Вышыванки и жёлто-синий город не согреют и не накормят .

 3. Ян пишет:

  майданутым нет покоя.

 4. Nik пишет:

  Як на мене то все вийшло гарно і патріотично

 5. Микола пишет:

  Одебiлювання народу оцими “фарбо-гешефтами” йде повним ходом.Вiдволiкакають увагу людей вiж важливих проблем оцими дитячими флеш-мобами

 6. Мамочка пишет:

  В той день як пофарбували міст, їхали маршруткою і коли пасажири побачили це чудо мистецтва, то почали обурюватись: якщо вже взялись фарубувати – то фарбуйте до кінця. нащо залишили оту чорну смугу? це що натяк на розділення України? а маленька донька спитала: а це що у нас тепер прапор буде синьо-чорно-жовтий? пояснила дитині, що прапор у нас такий і залишився, це просто міст недофарбували. кожен має робити свою справу: хтось фарбувати, хтось писати і критикувати. але чомусь реакція на критику у наших людей одна – якщо не подобається, зроби сам. а може в критиці треба шукати раціональне зерно і реагувати на неї, виправляти недоліки? бо виходить так, що газета сепаратистська, вона винна в чиїйсь недолугості і взагалі повинна сама все в місті робити. перш ніж змінювати світ – спробуйте змінити перш за все себе!

 7. Доброжелатель пишет:

  Справа не в тому хто розфарбував, а в кінцевому результаті. Дуже непогано вийшло. Кому не подобається – нехай хай їдуть до “братів -сусідів” і споглядають триколор . Слава Україні !!!

 8. Молодцы пишет:

  А может руководство Роксоланы сепаратисты? у меня такое мнение сложилось.

 9. Борис пишет:

  шановна редакція! Коли ви вже перестанете критикувати інших. Зробіть хоть щось самі. Покажіть приклад. Ви усі тільки бруд постійно виливаєте на людей. Не соромно вам

 10. 159 пишет:

  Не можу казати за всіх, а мені подобається. Проходиш по мосту і на душі становиться тепліше. А перш, ніж кретикувати, зробіть щось самі, а ми оцінемо ваш креатив.

 11. ДРУЖОК пишет:

  Гав, Гав, Гав – я с вами , друзья, за правду, патриотизм и красоту!!! А на р… я поднимаю заднюю лапку и п….

 12. Молодцы пишет:

  Редакция роксоланы – это ваше мнение. Как по мне, расцветка моста удачная.

  (Бабая яга против всего – что не сделай, всё не так). Так это у нас и есть редакция Росколаны.

 13. Вікторія7 пишет:

  Проте з повною переконливістю можна сказати, що масове незадоволення і протест охтирчан викликало пофарбування у жовто-блакитний колір центрального мосту по вул.Жовтневій. Це не правда. Всі задоволені. Геть сепаратиську статейку.

 14. Виктория пишет:

  А мне нравится.
  Едешь по мосту и радуешься: красота!
  Неважно, кто это сделал, пропиарился или нет.
  Яркие национальные цвета сразу поднимают настроение.

 15. ЯКЗАВЖДИ пишет:

  Роксолані завжди все не так. Підійшли до учасників акції нібито по доброму, а за пазухою вже тримали камінь

 16. Иван пишет:

  Киселар неудачно ПИАРнулся

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: