СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

19 сентября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №38(964)

…АПАРАТ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ СКОРОЧУЄТЬСЯ

Кількість держслужбовців найближчим часом повинна скоротитися на 30-50 відсотків, при цьому фонд заробітної плати буде збережено. Низькі зарплати – одна з головних причин виникнення побутової корупції. Тому під час скорочень буде повністю збережений фонд зарплати і ті особи, які прийдуть на посади, отримують реальну конкурентну зарплату. Міністр юстиції пообіцяв, що буде проведене повне очищення і переатестація працівників державного апарату, і в першу чергу – представників судових і контролюючих органів.

…ОСІНЬ ЩЕ ПОТІШИТЬ

За прогнозами Гідрометеоцентру, осінь загалом видасться теплою. Проте у вересні в кожній декаді відбуватиметься незначне похолодання – нижче 18 градусів. Та синоптики кажуть: відчутне похолодання буде аж у середині жовтня, а нуля на термометрі треба чекати не раніше як наприкінці листопада. А от дощитиме частіше, ніж зазвичай – прогнозують перевищення норми на 30-50 відсотків.

Останній осінній місяць, як прогнозує народний синоптик із Дніпропетровська Валерій Некрасов, справді буде холодним, проте збережеться температура, традиційна для цієї пори: плюс 4 – плюс 8 градусів. У першій декаді йтимуть холодні дощі, буде вітряно. У середині місяця погода теж не потішить сонцем – буде похмуро. А в третій декаді вже прийдуть морози. Перших чекаємо на території України 27 листопада. А справжня зима накриє Україну 6 грудня.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: