Затримали за хабара

19 сентября 2014 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №38(964)

На Сумщині на «гарячому» після одержання неправомірної вигоди працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держземагентства та його підлеглого начальника районного відділу. Про це розповів заступник начальника ГУБОЗ – начальник антикорупційного бюро Ігор Купранець.

ПОТРІБНИЙ ТЕЛЕФОН

097-220-31-16 телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

www.guboz.gov.ua/corrupt.html - електронна скринька довіри

Спільники вимагали та отримали 5 тисяч гривень хабара від підприємця за позитивне вирішення питання щодо надання йому 8 га землі для ведення фермерського господарства. За словами Ігоря Купранця чоловіків затримали саме в той час, коли вони розподіляли свій незаконний заробіток. Наразі за даними фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Посадовцям повідомлено про підозру.

СЗГ УМВС України в Сумській області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: