21 вересня – день працівників лісу: любов до лісу – на генетичному рівні

20 сентября 2014 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №38(964)

Ю.РимарШановні колеги, працівники ДП «Охтирське лісове господарство», ветерани!

Нехай посмішка природи і її тепло додають Вам здоров’я, сил і впевненості в собі. Нехай Ваші працелюбність, високі духовні якості, доброта сповнюють Ваші серця радістю і любов’ю, стануть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх Ваших задумів.

З повагою, директор ДП «Охтирське лісове господарство», Юрій Римар

У цій галузі випадкових людей не буває: любов до лісу і до всього, що в ньому є, передається з покоління в покоління, як то кажуть на генетичному рівні. Практично у кожного із спеціалістів підприємства доля батьків чи дідів була пов’язана з лісом. Це не професія, це спосіб життя.

Сергій ЧЕРТКОВ Майстер лісу Грунського лісництва Сергій ЧЕРТКОВ працює на кварталі лісу поблизу Рибальського майже 20 років. Він показав нам насадження дубків, які проводив на місці суцільної рубки 16 років тому. Зараз настав час формувати деревостан, вирубувати поросль. Дуб вирощують у шубі (тобто з підліском), але «з відкритою головою» (аби нічого не затіняло верхівку). До речі, той хворост залишається на місці, він повинен за кілька років перегнити і створити поживну підстілку для підростаючого дубняка.

Олександр БАБКОВ Лісничий Груньського лісництва Олександр БАБКОВ висловлює задоволення значним поліпшенням умов праці. На території, підпорядкованій Груньському лісництву, кілька років тому була збудована лісогосподарська дорога.

Тепер майстер лісу може на мопеді за 15 хвилин дістатися в будь-яку точку свого кварталу у разі необхідності чи не дай Боже пожежі. Крім того, зараз один автомобіль перевезе вантажу за один день стільки, скільки раніше – за три.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: