Концерт на підтримку воїнів АТО

20 сентября 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 2 коммент. | №38(964)

14 вересня біля міської ради відбувся концерт-акція на підтримку воїнів АТО. Вперше концерт відбувся не біля «Кнєжі», а на невеличкій сцені перед головною адмінбудівлею міста.Ансамбль «Камертон» (Кер. А.Сосєдко)

«Крошки» навіть після виступу продовжують танцювати

Ведучими були Світлана Корнієнко та Володимир Волк. Патріотичні пісні лунали у виконанні вихованців Лариси Крошки, Світлани Волк, солістів Сергія та Євгена Войченко, Світлани Храпач, Мар’яна Пуляка, тріо «Лілея» та інших артистів. Вірші на злобу дня прочитав місцевий поет Анатолій Дудченко. Головною інтригою і родзинкою концерту мав бути приїзд гурту з Києва «Шпилясті кобзарі».

Богдан Джурка дуже хвилювався перед виступомОднак артисти не приїхали. Замість них виступив першокурсник Київського національного інституту культури Богдан Джурка. «Хочеться хоч якось підтримати нашу армію, хоча б не фізично, так піснею», – сказав він. Богдан зізнався, що йому подобаються українські традиції, народні інструменти. Навіть сам дивувався, чому подобається бандура. А коли розпитав рідних, виявилось, що один з прапрадідів грав на бандурі. Тож любов до інструменту в нього в крові.

Під час концерту можна було поласувати солодощами від місцевого виробника, купити картини охтирських художників, намалювати на обличчі чи руці національну символіку або будь-який інший візерунок. Боді-артом займались викладачі Охтирської дитячої художньої школи. Протягом акції вдалось зібрати 8тис.100 грн. Кошти підуть на потреби військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО. Наступна благодійна акція відбудеться у неділю о 10.00 біля пам’ятника Т.Шевченку.

 Комментарии (2)

 

  1. игорь пишет:

    Да …если нас изолируют от российских фильмов и культуры , то увязнем в таких “концертах” надолго….

  2. Микола пишет:

    Який страшний колгоосп.Матiнка рiднесенька.Совок совковий

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: