Надзвичайні події: газ украли й дали драла

24 сентября 2014 | КРИМІНАЛ | 2 коммент. | №39(965)

Чергова крадіжка нафтогазопродуктів завершилась невдачею. Бандити залишили у полі автомобіль з напівзаповненою цистерною.

На Охтирщині продовжується серіал «Ті, що сидять на трубі». Чергова серія, щоправда без хепі-енду, пройшла в ніч з 21 на 22 вересня. Охоронна фірма «Альфа-щит» під час планового підсилення охорони у районі с.Грунь помітила підозрілі автомобілі з сумськими номерами. Працівники «Альфи» почали переслідування. Мікроавтобус і легковий автомобіль зникли з місця пригоди. А КамАЗ знайшли біля с.Аврамківщина за М.Павлівкою у полі. Щоправда, ні водія, ні будь-кого іншого на місці не було. З’ясувалось, що автоцистерна наполовину заповнена газоконденсатом. Також було виявлено врізку в газову трубу з відводом. На місце пригоди були викликані працівники міліції та СБУ.

Цей автомобіль із влаштованою в кузові цистерною залишили зловмисники

Триває слідство. Це все, що нам вдалось дізнатись з перших вуст. Ми побували на місці події, але присутні там правоохоронці відмовились надавати будь-які коментарі. Тільки вимагали, щоб корреспондент відкрила їм джерело інформації, звідки дізнались про подію. Майже по Михайлу Жванецькому: «Все в городе знают, а больше мы никому». Шила в мішку не приховаєш і все місто знає про нічну пригоду. Крім того п.3.ст.25 Закону «України про інформацію» говорить: «Журналіст має право не розкривати джерело інформації або інформацію, яка дозволяє встановити джерела інформації, крім випадків, коли його зобов’язано до цього рішенням суду на основі закону».

Міліціонери працюють. Чекаємо результатів

Здогадуємося, що присутність на місці злочину преси працівникам силових структур великої радості не принесла. Але сподіваємось, що враховуючи наявність втомобіля, спеціально переобладнаного для крадіжок газоконденсату, з номерами і свідчення очевидців, злочинців знайдуть, покарають і оприлюднять їх імена. В першу чергу через нашу газету.

 Комментарии (2)

 

  1. Андрей пишет:

    А че ты хочешь услышать ?

  2. С пишет:

    нет комментариев ???

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: