СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

24 сентября 2014 | ПОДІЇ | 1 комментарий | №39(965)

…ГУБЕРНАТОРУ НАДІЛИ СМІТНИК НА ГОЛОВУ

Після звільнення голови обдержадміністрації Володимира Шульги виконучим обов’язки став Віктор Чернявський. Пропрацювавши всього два дні, він отримав на горіхи від сумських активістів, що повернулись із зони АТО. В.Чернявського неодноразово звинувачували у співпраці з регіоналами, сепаратизмі і навіть відсутності портрета Президента у кабінеті. Зібравшись у кабінеті чиновника, активісти змусили написати заяву про звільнення. Коли Віктор Чернявський намагався відмовитись від цього, йому на голову одягли урну для сміття. Пізніше губернатор відмовився від заяви, аргументувавши тим, що написана вона булла під тиском.

…«УКРНАФТА» ПОДАТКІВ НЕ ПЛАТИТЬ

«Найбільша проблема у нас із «Укрнафтою», яка в серпні не змогла проплатити платежі до держбюджету. Вони становлять 500 мільйонів гривень», – проінформував голова ДФС Ігор БІЛОУС

Нагадаємо, із серпня цього року уряд підвищив рентну ставку за користування надрами, тобто головний податок для видобувних підприємств. Для нафтових компаній рента зросла з 39% до 45% для видобутку на глибині 5000 метрів і з 18% до 21% – на глибині понад 5000 метрів. Хоч рентна ставка і підвищена, але платежі до держбюджету за нафтовидобуток в Україні більше ніж лояльні. У Росії вони набагато вищі.

Раніше група «Приват», підконтрольна мільярдеру Ігорю Коломойському, не хотіла платити дивіденди за державну частину акцій, тепер не сплачує податків. Може, усі візьмемо і скажемо, що не будемо платити державі?! Ситуація ще раз вказує на те, що державі треба повертати важелі впливу в «Укрнафті». Бо держава вже давно там нічого не контролює й не вирішує, хоча має 51% акцій.

…ПІДРУЧНИКИ ВИКЛАЛИ В ІНТЕРНЕТ

Запрацював портал, на якому є електронні версії шкільних підручників для 1, 2, 3 і 5 класів. Щоб переглянути та скачати підручник, потрібно зареєструватися в Центрі освітніх комунікацій за адресою ua.Lokando.com. А на сайті Міносвіти – mon.gov.ua є ролік про Всеукраїнський репозитарій цифрового навчального контенту, у якому розказано, як зареєструватися на сайті.

 Комментарии (1)

 

  1. Роман пишет:

    і чим це “свідоме скотобидло” від апалченцев данбасса відрізняється?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: