НОВИНИ

25 сентября 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев | №39(965)

ЦУКОР ПОДОРОЖЧАЄ З ЛИСТОПАДА

Хоча Україна повністю забезпечена цукром, його вартість знову підвищується. За кілограм жителі Сумщини скоро будуть платити по 14 грн. Про таку перспективу розповів директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Володимир Івченко. Виробництво цукру в Україні нерентабельне, тому ще 15 цукрозаводів припинять свою роботу, в тому числі і два, які ще залишились на Сумщині. Хоча аграрії і посіяли в цьому році більше тисячі гектарів цукрових буряків. Вони будуть продавати їх на переробку в Полтавську, Чернігівську і Харківську області. Що стосується ціни, дефіцит газу та його подорожчання значно вплинули на собівартість виробництва цукру. В цьому році вона виросла до 9,5-10 тис. грн. за тонну з 7,5 тис. грн. за тонну роком раніше. Виходячи з цього, цукор подорожчає вже з листопада.

НА ЗМІЇВСЬКІЙ ТЕЦ УЖЕ НЕМАЄ ВУГІЛЛЯ

З 11 вересня і, ймовірно, до 1 жовтня Зміївська ТЕС, що розташована в Харківській області і яка постачає електроенергію на три області – Харківську, Полтавську і Сумську, – не буде виробляти електроенергію в зв’язку із браком вугілля. У вказаний період, як повідомляють в енергогенеруючій компанії «Центренерго», яка управляє Зміївською ТЕС, буде проводитися накопичення складських запасів палива для стабільної роботи протягом осінньозимового періоду 2014-2015 року. На даний момент триває пошук шляхів диверсифікації постачальників енергетичного палива, в тому числі й закордонних – з ЮАР, Бразилії, Чилі тощо. Потужність Зміївської ТЕС складає 2175 МВт. Чи може негативно відобразитися ця ситуація на мешканцях Сумщини? У пресслужбі обленерго журналістів запевняють, що відключень електроенергії не планують.

ПРИЗОВ ДО АРМІЇ ВІДНОВИЛИ

Рада національної безпеки і оборони України поновила регулярний військовий призов. Згідно із Законом «Про військовий обов’язок і військову службу» до армії призовуть молодь – чоловіків віком від 18 до 25 років, які не мають права на звільнення від призову на строкову службу чи на його відтермінування за сімейними обставинами, через стан здоров’я та для здобуття освіти. Не беруть у армію і сиріт. Військовослужбовців-строковиків не залучатимуть до виконання бойових завдань в зоні АТО. За час служби їх добре підготують, а потім відправлять у мобілізаційний резерв. І вже після закінчення служби з цього резерву їх можуть мобілізувати для виконання бойових завдань, якщо в цьому на той час буде потреба. Крім того, після закінчення строкової служби всі охочі зможуть продовжити службу в армію на контрактній основі.

ОХТИРЧАНИ СПЛАТИЛИ 20,4 МЛН. ГРН. ПОДАТКУ ЗА ЗЕМЛЮ!

Саме таку суму плати за землю за 8 місяців поточного року перерахували мешканці міста та району до місцевих бюджетів усіх рівнів. Зокрема, від юридичних осіб надійшло понад 16,9 млн. грн., а від фізичних – 3,5 млн. грн. Додаткові надходження склали 1,8 млн. грн. В Охтрській ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області області зазначають, що позитивна динаміка надходжень пов’язана, в першу чергу, з проведенням результативної роз’яснювальної роботи. Окрім того, для виявлення платників, які ухиляються від оподаткування, спеціалісти органів ГУ Міндоходів області проводять звірки з суб’єктами інформаційного обміну. Це дало змогу лише в цьому році залучити до оподаткування 450 суб’єктів господарської діяльності. Бюджет додатково отримав близько 2,0 млн. грн. Слід зазначити, що на даний час на обліку в Охтирському відділенні Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області знаходиться більше 30,0 тисяч землекористувачів. Серед них – понад 200 юридичних осіб та майже 30,0 тисяч приватних підприємців та громадян.

ЯК ДИСКРЕДИТУЮТЬ ФІСКАЛЬНУ СЛУЖБУ

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням. Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству. Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності. Охтирська ОДПІ рекомендує отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення. Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: