Прогноз погоди: морози вже на порозі

10 октября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №41(967)

Синоптики Укргідрометцентру, і народні синоптики прогнозують цьогоріч ранню, сувору і затяжну зиму. У 20 числах листопада очікується перший сніг, який розтане, а наприкінці місяця може утворитись тривалий сніговий покрив.

Народний синоптик Леонід Горбань попереджає, що холоди розпочнуться вже в листопаді. Протягом усіх зимових місяців будуть періоди досить сильних морозів. Вдень у найхолодніші періоди найнижчими будуть показники до мінус 15-17 градусів, уночі стовпчики термометрів сягатимуть позначок 20-25 градусів. Притім протягом кожного місяця будуть відлиги, хоча і нетривалі, по 3-4 дня, після чого знову повертатимуться морози. Загалом треба готуватися до дуже суворої зими, яка буде тривалою, бо закінчиться лише в останніх числах березня.

Народний синоптик з Дніпропетровська Валерій Некрасов каже, що жовтень буде мокрим, особливо його друга половина. У 20-х числах можливий навіть мокрий сніг та нічні заморозки. А в листопаді в Україні повіють сильні холодні вітри, з 11-15 листопада підуть сильні дощі. До кінця місяця стане по-зимовому холодно, температура впаде до нуля і може піти сніг.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: