Уклін тобі, Тарасе, від вдячних охтирчан

10 октября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №41(967)

Не може бути нічого кращого, ніж поєднання роботи і відпочинку. У свій професійний день працівники Охтирської центральної районної бібліотеки влаштували вояж на батьківщину Тараса Григоровича Шевченка.

IMG_3998

Зупинка біля кожного пам’ятника Кобзареві, що трапляється на шляху – обов’язкове фото і, звичайно ж, екскурс в історію. Але кінцева мета – м.Канів – залишила найяскравіші враження. «Ми часто називаємо Тараса Шевченка Пророком. Інколи навіть не замислюючись про значення цього слова. Але унікальність його поезії в тому, що у будь-яку епоху його слово живе, воно має відношення до кожної людини, – розповідає директор бібліотеки Ольга Андоленко.

- В черговий раз переглянувши творчість Тараса Григоровича, ми відібрали саме ту лірику, яка актуально звучить у цей нелегкий 2014 рік». У яскравих вишиванках, з піднесеним патріотичним духом читали охтирські бібліотекарі на Чернечій горі пророчі слова Тараса.

Кожен із бібліотекарів читав вірш, близькій його душі. Групи туристів зупинялись, щоб помилуватись цим патріотичним флешмобом. А охтирчани зарядились неймовірним почуттям любові до власної країни, бо власними очима побачили і Дніпро і кручі… А після Канева відвідали музей під відкритим небом у Переяславі Хмельницькому. Доторкнулись до самобутнього побуту українського народу.

Приїхали додому втомлені, але щасливі. Тепер Тарас Шевченко, точно займе свою нішу у серці кожного бібліотекаря.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: