Авто – в АТО

23 октября 2014 | ПОДІЇ | 1 комментарий |

Керівництво ПрАТ «Сад» подарувало військовослужбовцям з в/ч А0563, що перебувають в зоні АТО, автомобіль – кунг ГАЗ-66. 22 жовтня її відправили у пункт призначення. А щоб не відганяти її порожньою, набили доверху продуктами та необхідними речами.

Оксана Фоменко, Юля Мириева, Яна Яковлева, Ірина Крамська, Ганна Сугак На високих підборах із зачісками та патріотичним макіяжем у вигляді жовто-блакитних сердечок працівниці готельно-ресторанного комплексу «Прага» несуть ящики. Це вони підготували допомогу охтирським військовим. На кожному ящику надпис «Ми любимо Україну! Ми бажаємо Вам перемоги! Ми чекаємо Вас додому!» А в середині гарячі пиріжки та інші ласощі. Дівчата намалювали плакат із словами підтримки, та й самі були готові їхати у зону бойових дій.

Поки спілкуюсь з дівчатами, бачу, що працівники підприємства несуть цілого кабана. Олексій Сугак, говорить, що завдяки глибокій заморозці, туша не розмерзнеться, поки її доставлять на місце призначення. А ще в машині мішки яблук, упаковки соку, цукор, крупа, борошно та інші продукти. На замовлення передали такі необхідні в холодну пору року по 156 пар теплих шкарпеток та рукавиць. Представник військкомату Юрій Сердюк особисто від себе передав креми для гоління.

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

За кермом автомобіля поїхав Олександр Іващев, незважаючи на те, що їде туди вперше, каже, що страху зовсім немає. Він добровільно визвався відігнати автомобіля. Супроводжуватиме його механік Олександр Калюх. Він не перший раз везе гуманітарний вантаж від колективу ПрАТ «Сад» в зону АТО. Його завдання не тільки супроводжувати автомобіль, а й забрати водія назад.

Представник військової частини Сергій Юхно зізнається, що допомога в такому об’ємі надходить солдатам вперше. «Транспортних засобів ще не дарував ніхто», – каже він.

Олексій Сугак розповідає, що ПрАТ «Сад» та ПАТ «Охтирський м’ясокомбінат» не вперше надають допомогу захисникам. Цього разу працівники підприємства доклали максимум зусиль, щоб капітально відремонтувати автомобіль, зібрати допомогу, а також сказати напутні слова тим, хто не бачить мирного неба.

-Хлопці нас захищають, а ми чим можемо будемо допомагати. Хай тільки повертаються живі, – каже один з працівників «Саду» Костянтин Конвісар.

- А головне в повному складі, – додав Євген Деркач.

Спостереження Олени Кобилко

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Давайте,давайте.Розпалюйте вiйну далi.Шлiть туди отой крам немов жебракам,котрим наше МО нiц не дало..Довше тi жебраки там будуть.Бiльше хлопцiв загине.Мало вам,людожери

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: