Допомога для бійців АТО

23 октября 2014 | ПОДІЇ | 2 коммент. |

С. ПрогоннаЧоловіка Світлани ПРОГОННОЇ Валерія мобілізували в зону АТО 29 квітня. Служить в Луганській області. Жінка говорить, що кожну машину з продуктовою допомогою та теплими речами, засобами гігієни наші військові чекають з радістю. Особливо цінна для них вісточка з дому разом із посилкою від рідних.

- Я почула по радіо оголошення, що колектив підприємства ПрАТ «Сад», Олексій Сугак відряджає в зону АТО автомобіль з продуктами харчування і береться доставити військовослужбовцям посилки від рідних. Велике за це спасибі, адже я знаю і можу оцінити значення такого кроку. Ми використовуємо кожну нагоду, щоб передати Валерію щось смачненьке, хоч небагато, але домашнього приготування. Армійська їжа не відрізняється асортиментом страв, тому там залюбки підуть і яблука, і соки, і мед, які передає ПрАТ «Сад».

Спасибі, що у наш час є люди, які дбають про тих, кому важче, хто ризикує своїм життям, хто відірваний від усіх благ цивілізації. Для них головне – підтримка і наша вдячність, – говорить Світлана. Цього разу адресну допомогу від СУГАКА направлять разом з капітально відремонтованим автомобілемкунгом ГАЗ-66.

Олексій СУГАК та механік підприємства Олександр КАЛЮХ

- Машина пройшла повний капремонт, кунг утеплений зсередини, встановили буржуйку, щоб можна було використовувати і взимку, обладнали лавки для сидіння. Саме такий автомобіль потрібний нашим військовослужбовцям з інженерного полку, який дислокується під Донецьком, про що сказав командир частини Олександр ЯКОВЕЦЬ і він дав ще перелік необхідних речей. Ми завантажимо близько 2,5 тонни продуктів – різні крупи, цукор, борошно, яблука, соки, сало і м’ясну продукцію, відро меду. Купили 156 пар теплих носків і стільки ж рукавиць.

У середу, 22 жовтня, о 17.00 автомобіль буде стояти на Торговій площі і всі бажаючі можуть передати посилки своїм рідним, – розповів Олексій Cугак. З розмови вдалося дізнатися, що допомога військовим надається практично з самого початку АТО. І закуповували берці з Роменської взуттєвої фабрики, давали запчастини, продукти і не афішували свої доброчинні дії. Так і повинно бути.

 

 Комментарии (2)

 

  1. ЖОРЖ пишет:

    “А зараз настав час проафішувати все, навіть те, що було за царя Панька”
    але ж не так як “царь” – тільки перед виборами!

  2. АГА пишет:

    А зараз настав час проафішувати все, навіть те, що було за царя Панька

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: