СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

30 октября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №44(970)

…ОБЛАСНОГО ПРОКУРОРА ЗВІЛЬНИЛИ

Наказом Генерального прокурора України від 23 жовтня звільнений з посади прокурора Сумської області старший радник юстиції Володимир Петров у зв’язку з припиненням трудового договору відповідно до п.7-2 ст.36 кодексу законів про працю. Виконуючим обов’язки прокурора Сумської області призначений заступник прокурора Сумської області – прокурор м.Суми старший радник юстиції Геннадій Гладков, – повідомляє прес-служба відомства. Володимир Петров звернувся з позовом до Сумського окружного адміністративного суду щодо поновлення його на звільненій посаді прокурора Сумської області, оскільки вважає, що він не приймав рішень, що порушують права громадян, не сприяв узурпації влади Януковичем і тим більше не здійснював заходи щодо підриву основ національної безпеки і оборони України, як визначено Законом України «Про очищення влади».

…ЦИРКУЛЯЦІЮ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ОБІЦЯЮТЬ ВІДНОВИТИ

Питання щодо ходу виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період розглядалося на засіданні виконкому. Відновити циркуляцію гарячого водопостачання до кінця цього року в будинках по вул.Леніна, 4, 11, 8-а пообіцяв міський голова Ігор Алєксєєв. «Ці роботи можна проводити і в холодну пору року, тому треба використати і освоїти вже виділені бюджетні кошти, аби раз і назавжди покінчити з цією проблемою» – зобов’язав мер керівництво УЖКГ.

ПЕРЕВІР СВОЇ ЗНАННЯ ПДР

За ініціативи держдепартаменту Державтоінспекції МВС України вперше в країні стартувала акція «Навчання ПДР», яка триватиме до 15 листопада. За словами старшого інспектора УДАІ в Сумській області Вікторії Писаренко, всі бажаючі мають можливість безплатно здати теоретичний екзамен по Правилам дорожнього руху з допомогою комп’ютерної програми. І водіям-початківцям, і тим, хто за кермом багато років, і пішоходам, водіям скутерів, велосипедистам буде цікаво пройти своєрідне тестування, поновити в пам’яті теоретичні знання.

Такі пробні екзамени в Охтирці можна пройти в міському реєстраційно-екзаменаційному відділі, що розташований по вул. Київська, 164в, у будь-який робочий день з 13.00 до 14.00. Екзамен складається з 20 питань, на які дається 20 хвилин. Якщо допущено більше двох помилок – екзамен не складено. Ніяких довідок і сертифікатів видаватися не буде, а незалік нічим не загрожує навіть водіямпрофесіоналам.

…ПАСПОРТ І ПРОПИСКА – В АДМІНЦЕНТРІ

З 1 жовтня згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №523-р прийом громадян у відділі міграційної служби (колишній «паспортний стіл») припинено. Тепер такі послуги надає Центр адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м.Охтирка, вул.Чкалова, 27. Саме сюди тепер треба звертатися із заявою, щоб оформити реєстрацію, знятися з реєстрації місця проживання чи перебування, отримати паспорт громадянина України (вперше, в зв’язку з втратою, непридатністю для використання, зміною прізвища тощо), вклеїти фото по досягненню відповідного віку, отримати довідку про реєстрацію місця проживання. Адміністратори центру приймають документи від громадян і передають їх на обробку у підрозділи УДМС України в Сумській області відповідно територіальному розташуванню.

…ЖИВЕМО ГІРШЕ, НІЖ У ГАНІ

Рейтинг міжнародної благодійної організації Help Age International за підтримки ООН проаналізував 96 країн щодо сприяння для життя людей похилого віку. Враховувалися такі показники, як середня тривалість життя, розмір пенсій, рівень бідності серед людей віком після 60 років, доступність громадського транспорту та соціальну активність. Україна за даними попереднього рейтингу займала 66-те місце, а нині опустилася на 82-ге, між Ганою та Марокко. Перші п’ять позицій посіли Норвегія, Швеція, Швейцарія, Канада і Німеччина. На останній – Афганістан. Згідно з дослідження, після 60 років українець у середньому має шанс прожити ще 18 років, але прожити відносно здоровим – лише 13,8 року. Виявляється, тільки 95% наших пенсіонерів після 65 років отримують пенсію і третина 55-64-річних людей працюють. Лише 67,9% українців у віці за 50 років відчувають сенс життя.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: