З сесії міської ради: голосували швидко і без скандалів

5 ноября 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №45(971)

У селах міськради змінили вартість землі

В зв’язку з допущеною технічною помилкою депутати міської ради перезатвердили нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Охтирської міської ради. Вирішено, що один квадратний метр землі в середньому (базова ціна) коштуватиме: с.Пристань – 23,20 грн., с.Залужани – 21 грн., с.Козятин – 17,80 грн., с.Велике Озеро – 46,40 грн.

Оновлена комісія по земельних спорах

Внесено зміни до складу узгоджувальної комісії з питань вирішення земельних спорів в зв’язку із кадровими змінами. Голова комісії – заступник міського голови Григорій ЮРКО, заступник – депутат Олександр БЕРЕГОВИЙ, секретар – юрисконсульт відділу земельних відносин Тетяна ГОНЧАРОВА, члени комісії – в.о. начальника відділу архітектури і містобудування Анна МАНДРИКА, начальник районного управління Держземагентства Микола АРЄХОВ, головний спеціаліст УЖКГ Лариса МИХАЙЛЕНКО, головний спеціаліст відділу земельних відносин Юлія ВОВК, депутати Федір КІСЄЛАР та Олег СІКУН.

Реорганізація УЖКГ

Депутати міської ради прийняли рішення про реорганізацію управління житлово-комунального господарства шляхом приєднання до нього відділу архітектури і будівництва з 1 січня 2015 року. Після реорганізації у штатній структурі УЖКГ буде 5 відділів: відділ благоустрою та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального призначення, відділ розвитку та експлуатації об’єктів житлово-комунального призначення, фінансово-економічний відділ, відділ містобудування і архітектури, відділ обліку,контролю, приватизації комунального майна та енергозбереження. Всього 20,5 штатних одиниць, в число яких входить і спеціаліст, переведений з управління економіки, який займатиметься квартирним обліком громадян. Ця функція теж передана УЖКГ.

Охтирка виходить з пітьми

Програма комплексного відновлення вуличного освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій по м.Охтирка запланована у 2011 році і розрахована по 2016 рік включно. За цей час придбано та встановлено 974 енергозберігаючих світильників, 4 шафи керування вуличним освітленням та прокладено проводу 32,1 км.

Система вуличного освітлення в місті має протяжність 136,6 км по 254 вулицях, провулках і площах. Обслуговуванням займається КП «Благоустрій», на базі якого працює спеціалізована бригада. На сьогоднішній день у місті працює 1587 світильників. Робота з виконання Програми продовжується.

Міські кошти перерозподілили

Начальник управління фінансів Наталія ШАРКОВА розповіла, які зміни та доповнення вводяться у міський бюджет – 2014. Так, на вирівнювання фінансової забезпеченості, на оплату праці і нарахування на заробітну плату працівників бюджетної сфери збільшено асигнування головним розпорядника бюджетних коштів: 55 тис. грн. – відділу освіти, 100 тис. грн. – відділу охорони здоров’я, 45 тис. грн. – управлінню соцзахисту населення. За рахунок субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю їх фактичної вартості тарифам, що затверджувалися та погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування виділено 10 тис. 589 грн. Збільшено бюджетні призначення за рахунок спеціального фонду та виділено 75 тис. грн. для придбання твердопаливного котла, димохідної труби та циркулярного насосу в ЗОШ №11. Крім того, 39866 грн. виділено на встановлення вузлів обліку теплової енергії в ЗОШ №4 за рахунок розподілу залишку, що склався станом на 01.01.2014 року на рахунку бюджету розвитку.

ЦИФРИ

1386,3 тис. грн. надійшло коштів за 9 місяців 2014 року до територіального дорожнього фонду в т.ч.:

      6,2 тис. грн. – податок з власників транспортних засобів;

    27,2 тис. грн. – збір за першу реєстрацію транспортного засобу;

  54,4 тис. грн. – збір за провадження торгівельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах;

1298,5 тис. грн. – субвенція з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

За даними управління фінансів

80 тис. – за аналіз пасажироперевезень

Для розробки раціонального варіанту маршрутної мережі міського пасажирського транспорту депутати внесли зміни у Програму економічного і соціального розвитку на 2014 рік. Йдеться про 80 тисяч гривень, які необхідно заплатити спеціалістам Харківського автодорожнього університету за кваліфікований аналіз схеми пасажироперевезень по місту. Буде враховано кількість маршрутів, їх протяжність, кількість населення, оптимальна кількість транспортних одиниць, їх місткість, відстань між зупинками тощо. Такий документ допоможе на багато років вперед прораховувати економіку пасажироперевезень.

- Можливо, зараз не на часі такі витрати? Попереду – зима і чи не краще ці 80 тисяч використати з більшою користю. А до цього питання, яке ще «не горить», повернутися у наступному році, – запропонував депутат Олексій СУГАК.

Більшістю голосів проект рішення все-таки був прийнятий. Що за документ зроблять харківські вчені і який від нього буде економічний ефект – побачимо. Хоча такі витрати не здаються обґрунтованими і ефективними.

Алексеев

 

САМ СКАЗАВ:

У нас немає проблем де взяти кошти, а є проблема як і де їх встигнути використати до нового року».

Ігор АЛЄКСЄЄВ, міський голова

Рак – проблема соціальна

Про стан виконання міської програми боротьби з онкологічними захворюваннями доповіла депутатам начальник відділу охорони здоров’я Оксана КОВАЛЕНКО

Онкологічна захворюваність становить 317,7 на 100 тисяч населення (вперше виявлено 223 онкохворих) при обласному показнику – 302,8. В структурі онкозахворювань на першому місці новоутворення шкіри (19 чол. – 11,7%), на другому – захворювання молочної залози (15 чол. – 14,8%), на третьому – захворювання легень (14 чол. – 15,9%). З початку року виявлено 2 занедбаних випадки в третій стадії серед візуальних форм раку, що становить 0,9% від загальної кількості виявленої вперше онкопатології, 23 чоловіки – в четвертій стадії онкопроцесу, що складає 10,3% при обласному показнику 10,7%. Аналіз випадків пізньої діагностики онокозахворювать пояснює це не своєчасним зверненням за медичною допомогою та прихованим перебігом захворювання. В цьому році вперше вийшли на інвалідність 35 чоловік з різною онкопатологією, всі працездатного віку. В мамографічному кабінеті було оглянуто 780 чоловік, у 318 було виявлено різну патологію. Для паліативного лікування онкологічних хворих в ЦРЛ виділено 32 хоспісних ліжка. На них було проліковано 84 онкохворих. На даний час наркотичні знеболюючі препарати отримують 9 чоловік. На знеболюючу терапію використано 41,2 тис. грн. На цей рік заплановано відкриття кабінету протибольової терапії в поліклінічному відділенні ЦРЛ, де онкохворі будуть отримувати знеболювальну терапію амбулаторно, в маніпуляційному кабінеті. На базі поліклініки створено 20 виїзних бригад для надання знеболювальної терапії онкологічним хворим вдома. З початку року зроблено 2171 виїзди, вартість яких становить 72,1 тис. грн. В сільській місцевості працює 2 виїзні бригади, які надали медичну допомогу 68 онкохворим.

ЦИФРИ

1875,3 чоловік знаходяться на диспансерному обліку у лікаря-онколога, з них:

1264 – жителі Охтирки,

  611 – жителі Охтирського району.

Рада затвердила план роботи

У план діяльності міської ради на листопад-грудень 2014 року внесено доповнення щодо підготовки проектів регуляторних актів. Зокрема, буде пропонуватися новий Порядок прийняття рішень про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги виконкомом міської ради. Передбачається також новий проект Положення про порядок оформлення договорів на право індивідуальної забудови земельних ділянок (суперфіцію). Також потрібно затвердити Положення про конкурсний відбір серед землевпорядних організацій з метою замовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

NO COMMENT

КОЛИ ЦИФРИ КРАСНОМОВНІШІ ЗА СЛОВА

На 2014 рік з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, утримання та реконструкцію вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах Охтирського району виділено субвенцію у сумі 758,9 тис. грн., з них 517 тис. грн. на капітальний ремонт та 241,9 тис. грн. на поточний. Освоєно з цих коштів лише 125 тис. грн.!?! І ні з кого шапка не полетіла…

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: