Проголосували: країна тепер в руках «шести няньок»

6 ноября 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №45(971)

Із 29 партій, які змагалися за депутатські мандати, до Верховної Ради проходять лише шість. За останній тиждень до голосування партія Яценюка-Турчинова утричі наростила свій рейтинг і хоч на піввідстотка, але випередила блок Петра Порошенка, який, в свою чергу, поповнить свої ряди за рахунок переможців у мажоритарних округах. Серйозний ривок зробила і «Самопоміч». Політсила львівського мера зуміла вийти на третє місце за рівнем підтримки виборців. І Тимошенко, і Ляшко отримали значно нижчі бали, ніж їм напередодні прогнозували соціологи.

Цілковитого краху зазнала «Свобода». Після того, як вона дістала владу на регіональному рівні на Західній Україні, там всі побачили, що ця партія нічим не відрізняється від тих, хто грабував країну протягом попередніх двадцяти років. Це спричинило велике розчарування її виборця. Ці вибори стали для «Свободи» фатальними.

Сенсаційно програв Анатолій Гриценко, хоч на старті кампанії був у числі фаворитів. За бортом опинилися і Тигіпко, і «Правий сектор», але це вже менш дивно. Неочікувано велику кількість голосів взяв Опозиційний блок.

Тож тепер Україна, як нам обіцяють, п’ять років житиме під опікою шести політичних «няньок», а Охтирка матиме лебединського опікуна в особі БУХАРЄВА. Час плине швидко. Проаналізуйте, як ви голосували, а висновки зробіть як мінімум після 100 днів роботи.

Таблица1

Таблица2

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: