НОВИНИ

21 ноября 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев | №47(973)

НА РОЗГЛЯД ВИКОНКОМУ ПРО ВИВІЗ РІДКИХ ВІДХОДІВ

ТарифиПослуги з вивезення рідких побутових відходів у Охтирці надають КП «Благоустрій» і ПП «Жилкомсервіс». На засідання виконкому, яке відбудеться у середу, 19 листопада, тобто після виходу цього номера друком, ці підприємства запропонували на розгляд нові пропозиції по тарифам з вивезення рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів міста:

МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО ПРИЗОВУ

Планується розглянути проект рішення щодо підготовки та проведення прописки до призовної дільниці Охтирсько-Великописарівського об’єднаного міськвійськкомату громадян України чоловічої статі 1998 року народження. Приписка буде проведена з 15 січня по 31 березня 2015 року. Буде затверджено основні та резервні склади міської комісії з питань приписки до призовної дільниці та медичної комісії.

ЗАПЛАНОВАНІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ

Управління економіки та інвестиційної політики міської ради підготувало план діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік. Зокрема, пропонується затвердити Положення про погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, зручного для населення. Крім того, планується знову повернутися до організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

СТИПЕНДІЇ ЗА ТАЛАНТ

Відділ культури і туризму міської ради запропонує список творчих особистостей та талановитих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – художньої та музичної шкіл для надання щомісячної стипендії міської ради. До обговорення проекту рішення на момент публікації список не оприлюднювався. Відомо тільки, що розмір щомісячної стипендії творчим особистостям у 2015 році становитиме 525 грн. кожному.

З ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ВИВОЗЯТЬ ПЕСТИЦИДИ

Як повідомив в.о. завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Охтирської райдержадміністрації М.Моїсеєнко в Охтирському районі продовжуються роботи із затарення і вивезення на переробку за межі району непридатних для використання у сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин. Роботи розпочат і на територі ї Куземинської та Височанської сільських рад. На цей час вже проведено завантаження рідких агрохімічних відходів, які визнані безхазяйними, загальною вагою близько 3 тонн. Всі роботи по збиранню, перезатаренню та відвантаженню небезпечних речовин контролюються спеціально створеною комісією.

ВИХОВАНЦІ СТЕПАНОВА СЕРЕД КРАЩИХ

14 листопада 2014 року на базі Сумської художньої школи відбувся відкритий конкурс юних художників ім.М.І.Лисенка. Учні Охтирської дитячої художньої школи посіли призові місця у номінації «Об’ємна скульптура». Перше місце – Іван Фоменко, третє – Марина Сас (викладач – Сергій Іванович Степанов).

ТРИ ВИДИ ГРИПУ НАПОГОТОВІ

Мінздрав України вважає, що в цьому сезоні будуть циркулювати на нашій території три штами вірусів: віруси типу A Н1N1 («Каліфорнія»), H3N2 і типу B («Массачусетс»). За словами експертів, саме останній вірус буде небезпечнішим за всі інші. Саме він буде впливати на ситуацію із захворюваннями в кінці 2014 – на початку 2015 років. Епідемія спостерігатиметься в лютому. «Массачусетс» дає ускладнення: бронхіти, пневмонії, запалення середнього вуха, а у людей похилого віку – загострення хронічних хвороб.

«УКРНАФТІ» ЗАКОНИ НЕ ПИСАНІ

Борг ПАТ «Укрнафта» Сумській області за використання загальнодержавних надр можна вважати критичним: він уже перевищив 1,2 мільярда гривень. Ця заборгованість негативно відбивається на економічному становищі регіону. Обласна рада розглядає пропозицію відібрати у «укрнафти» спеціальні дозволи на використання надр.

УКРАЇНСЬКИХ СВЯТ ДОДАЛОСЯ

Президент України Петро Порошенко підписав два укази щодо нових українських свят. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, президент постановив установити День Гідності і Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада. А 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної республіки, ми будемо відзначати День Соборності України.

АМК ВИМАГАЄ ЗНИЖЕННЯ ЦІН НА БЕНЗИН

Антимонопольний комітет дослідив ціни на бензин і виявив зловживання монопольним становищем на ринку нафтопродуктів. Розрахунки робилися виходячи з цін на європейських майданчиках та з урахуванням витрат трейдерів і їх маржі. На думку експертів комітету, обґрунтована ціна бензину марки А-95 – 14,10 грн. за літр. Однак на більшості заправок вона вища. Антимонопольний комітет встановив, що компанія «Лукойл Україна», «Окко нафтопродукт», «ВОГ Рітейл», «Золотий екватор» й «Альянс Холдинг» мають монопольне становище на регіональних ринках роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами більшості областей України. В Європі в зв’язку з падінням цін на нафту ціни на бензин вже зменшилися на 16%. В Україні теж ціни на пальне уроздріб стали знижуватися, теж само зменшуватися, але не так явно – в середньому на 4% на бензин марки А-95 та А-92, а дизпальне – на 2%.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: