Сільський меценат

22 ноября 2014 | ПОДІЇ | 1 комментарий | №47(973)

НерозяКостянтин НЕРОЗЯ – виходець з Ясенового. Він – потомок хліборобів. Від батька, який працював у колгоспі «Комунар», йому дісталась любов до землі.

Саме заручившись його підтримкою і створив він фермерське господарство. Костянтин Іванович жартує: «Якби була можливість у 1992 році втекти з села, ніколи б тут не залишився!» Але після закінчення Маловисторопського колледжу його, як молодого агронома, направили в колгосп «Комунар». А тепер від нього залежить добробут більшості жителів села. І роботу він дає, і за пай непогана зернина потрапляє.

Він, мабуть, один єдиний із фермерів у районі, хто вирощує картоплю. Як сам зізнається – це вже скоріш хобі, ніж прагнення до прибутку. Роками родина займалась вирощуванням бульби і зараз продовжують цю справу. В минулому році виграли тендер і постачали картоплю до дитячих садків Охтирки, здають і до інших бюджетних закладів.

У 2013 році Костянтин Нерозя допоміг зробити ремонт у фельдшерському пункті. У старому приміщенні, я якому колись жив піп, років 20 нічого не робилось. А він вирішив облагородити медичний заклад. Розвалили стару плиту – поставили нову, дівчата пофарбували все, побілили. Тепер є у медиків можливість прийняти чи дитинку, чи бабульку у теплому, облагородженому приміщенні.

Треба допомогти з транспортом для підвозу дров – звертаються до Нерозі, почистити взимку дороги – теж до Костянтина Івановича. А якщо якійсь бабусі треба зорати город, то підприємець теж не відмовить. «Не встигне попросити, а він каже: йди бабусю – завтра до тебе приїдуть. І дотримається слова. Зранку вже оратиме трактор город. Чесний і справедливий. Справжній господар», – хвалять односельці.

І для школи, і для дитячого садка завжди він знайде можливість допомогти. Скажете – дуже солодко виходить? Не може людина бути такою хорошою? Але ж село і виживає завдяки таким меценатам, які просто вимушені підтримувати тих, хто не в змозі себе забезпечити.

 Комментарии (1)

 

  1. irina пишет:

    Хороший он человек, но не меценат
    слово меценат имеет другое значение
    добродій

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: