Хоч караул кричи: як КХП народ душить

26 ноября 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №48(974)

З. Вовк не встигає замітати полову з даху Через лушпиння кукурудзи, що летить з КХП, жителі вулиць Кащєєва і Лабаторіна забули, коли дихали на повні груди. Діти постійно хворіють, а білизну можна сушити лише в хаті.

Зінаїда ВОВК, що проживає по вул.Кащєєва, згрібає з даху жменю кукурудзяної полови і показуючи її, журиться:

- От тільки сьогодні позмітала, уже знов назбиралося. У дворі не встигаю прибирати. А донька взагалі має алергію від того, що постійно дихаємо цією пилюкою. Доки можна нас труїти?!

- Я тільки поремонтував дах, мабуть, скоро доведеться знову переробляти. Бо це ж органіка – гниє і призводить до корозії. З дітьми неможливо вийти погуляти, – підтримує Олександр СКРИННИК.

IMG_8161Сусідство з комбінатом хлібопродуктів останні кілька років схоже на фільм жахів. Під час сушіння кукурудзи полова літає у повітрі. В залежності від напрямку вітру страждає то одна, то інша сторона. Лушпиння долітає навіть на вул.Червоноармійську і лягає товстим шаром на узбіччя доріг, будинки та прибудинкову територію. Взимку жителі цього району навіть помилуватись білим снігом не можуть, бо як тільки той випаде, одразу стає червоним від осівшої полови. Чоловіки кажуть, що це відбувається через застаріле обладнання, яке потребує ремонту, відсутність очисних споруд. А ще через те, що кілька років тому припинив діяти кукурудзяний завод в районі залізничного вокзалу, де ці літаючі відходи виробництва нікому не заважали. Тепер же заручниками КХП стали мешканці сусідніх вулиць.

Ми направили запити у відповідні служби і чекаємо на реагування. А реакція має бути миттєвою і не просто дати відписку для редакції, щоб відчепилася, а починати діяти, щоб підприємство не наносило шкоди оточуючим.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: