Під гострим кутом: що роблять депутати в обласній раді?

27 ноября 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №48(974)

Хто з виборців знає, чим займаються в обласній раді депутати, обрані охтирчанами? Які питання вирішують, що їм вдалося досягти? Чи хоч раз виступили з обласної трибуни з проблемами охтирської громади? Принаймні, у нашій редакції про це ніхто нічого не чув. І стало сумно від того, що ми дізнаємося про події в обласній раді з інших джерел, а не від наших обранців. Особливо, коли мова йде про серйозну інформацію, яка стосується і життєдіяльності нашого міста. Стало відомо, зокрема, про резонансний депутатський запит начальника відділу обласного управління міндоходів, депутата облради Бориса Пересадько, в якому йдеться:

«В умовах тотального дефіциту бюджету ПАТ «Укрнафта», яке експлуатує на Сумщині свердловини, починаючи з серпня цього року не перераховує податки за користування надрами. Це підприємство взагалі не платить податки. Станом на 1 листопада 2014 року податковий борг перед державою склав 1,2 млрд. грн. Таким чином, ПАТ зовсім не платить за експлуатацію на території Сумщини 24 родовищ нафти і газу в Охтирському, Роменському і Липоводолинському районах. Наявність у такого платника настільки значного боргу недопустимо, адже це відбивається на забезпеченні бюджетних потреб регіону».

Далі депутат висловив думку, що спонукати це підприємство до виконання своїх обов’язків перед Сумщиною можна, якщо призупинити термін дії відповідних спецдозволів на розробку і видобуток нафти і газу до виконання своїх податкових зобов’язань і погашення боргів. Борис Пересадько запропонував сесії звернутися в Держслужбу геології і надр України з відповідним запитом і депутати підтримали запит.

Невже це так важко, донести важливу інформацію до відома громади, порушити цю проблему перед міським та районним депутатським корпусами. Адже разом, як каже народ, і батька легше бити, тобто, об’єднавши зусилля, швидше можна досягти бажаного результату.

НАША ДОВІДКА: Депутатами обласної ради від Охтирського району є Олександр Ермак, Володимр Зубко, Лілія Неофітна, від Охтирки: Юрій Меєрович і Анатолій Тронь.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: