Від історії роду до історії народу

28 ноября 2014 | ІСТОРІЯ | Нет комментариев | №48(974)

В Європі щорічно проводиться акція «Ніч музеїв» – це коли люди безкоштовно можуть вночі відвідати будь-який музей у місті.

5-Б клас

Місцеві жителі і туристи прагнуть відвідати якомога більше цікавих експозицій, тому поспішають і швидко мігрують від одного музею до іншого. Скажете, до чого тут Ніч музеїв? Бо саме таке склалося враження, коли директор гімназії Наталія Шейко проводила по класам, де були влаштовані виставки раритетів 19-20 ст. Грандіозний проект, започаткований у школі, об’єднав між собою декілька поколінь. 22 класи підготували унікальні підбірки предметів старовини. Книги 19 століття, яскраві вишивки, яким більше 50 років, знаряддя праці та побутові предмети…Чого тільки не побачиш на експозиціях. Кожен клас підготував презентацію своєї виставки, а також ходили в гості один до одного і знайомились з експонатами сусідів. Загалом гімназія була схожа на мурашник, але ця метушня принесла величезну користь у патріотичному вихованні підростаючого покоління.

А.В.Васильченко, Н.В.Шейко, Л.М.Жилякова

- Такі заходи – це одна з форм колективної творчої справи. Кожен клас розробив власний проект, а в сумі матимемо загальногімназійний проект «Від минулого до сьогодення». Діти дуже ретельно готувались, розпитували батьків, шукали старі фотографії. А це дуже об’єднує родину, допомагає глибше пізнати своє коріння, відкрити для себе щось нове. А прийшовши додому, поділяться враженнями з батьками, – говорить директор Наталія Віталіївна. Педагогічний колектив теж не пас задніх. Вчителі підготували свою експозицію. Про кожен експонат можна скласти окрему історію. Тож далі буде…

IMG_8364

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: